RevitaLash® i jej bezpieczna i skuteczna  technologia BioPeptin Complex®  i efekt podkręcania rzęs CURL EFFECT® zostały opatentowane. Tajemnica RevitaLash® tkwi w synergii technologii z naturą i bogactwem  składu. Niedościgniony skład to aktywne nanopeptydy, aminokwasy, lipidy, biotyna, witaminy z grupy B oraz najwyższej jakości wyciągi roślinne zielona herbata, żeń-szeń, palma sabałowa, pszenica, miłorząb japoński, nagietek lekarski. REVITALASH® ADVANCED wzmacnia rzęsy, chroniąc również przed uszkodzeniami wynikającymi przez stosowanie produktów do stylizacji rzęs, które mogą powodować nadmierne wypadanie i łamanie rzęs. Zespół doktora Brinkenhoffa to wizjonerzy, dzięki którym  RevitaLash® osiąga ponadczasowy sukces  w udoskonalaniu całej linii produktów. RevitaLash® to zdrowy nawyk odżywiania rzęs, brwi i włosów. W tym roku marka obchodzi 15 lat, a jej rodzina produktów jest dostępna  już w ponad  70 krajach na świecie!

RODZINNA FIRMA, GLOBALNA MISJA

Historia rodziny Brineknhoff, jej energia działania i wartości  łączy miliony ludzi na całym świecie oraz spełnia MARZENIA O PIĘKNYCH RZĘSACH, BRWIACH I WŁOSACH. Marka stała się również symbolem wzajemnego wsparcia i  pomocy dla osób chorych na raka i ich rodzin, dając nadzieję na przywrócenie piękna zewnętrznego i wewnętrznego. RevitaLash® to spełnione obietnice najwyższej jakości, wydajności, skuteczności i bezpiecznego działania linii produktów, dających  pozytywny wpływ na UMYSŁ, CIAŁO i DUSZĘ. Globalna misja RevitaLash® w programie ETERNALLY PINK honoruje pamięć i odwagę  Gayle Brinkenhoff, która wygrywała z rakiem ponad  20 lat,  zmarła  w 2013 roku. RevitaLash® wspiera światowe inicjatywny edukacyjne profilaktyki i leczenia raka przez cały rok, nie tylko w październiku!
12 lat REVITALASH® w polskich klinikach i gabinetach.
Marka RevitaLash® jest dostępna od 2009 roku w klinikach i gabinetach w całej Polsce. Polecana przez najlepszych lekarzy, kosmetologów, wizażystów, ekspertów beauty. Jako partner projektów jest mecenasem w świecie  ludzi nauki, sztuki i kultury. RevitaLash ® to dziesiątki prestiżowych nagród! Ze względu na bezpieczny opatentowany i niedościgniony skład RevitaLash® jest rekomendowana przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych już od 2010 roku oraz ogólnopolską Federację Stowarzyszeń Amazonki. Wyłączny dystrybutor marki  Plazanet CEO Joanna Kostrzewska prowadzi już od 2009 roku wraz z klinikami,  Amazonkami, Ambasadorkami akcję profilaktyki raka piersi #ZdrowyNawykZdrowePiersi oraz zajmuje się ochroną marki RevitaLash® i reprezentowaniem jej wartości.
Marka RevitaLash® jest również opatentowana w kategorii CURL EFFECT®, dając efekt naturalnie  podkręconych rzęs!!!
 Zapraszamy do  szaleństwa  zakupów na sklepie:www.revitalash.pl  oraz we wszystkich autoryzowanych klinikach i gabinetach marki RevitaLash® w całej Polsce.