Tak to brzmi oficjalnie i naszym zdaniem… całkiem nieźle. Lepsze jest tylko to, że od wielu lat stawiamy na różnorodność, lubimy autentycznych ludzi i świat, który tworzą. Nasze kampanie tworzymy po to, by Ich pokazać, być blisko naszych Klientów, Ambasadorów i Obserwatorów, wspierać i tworzyć oryginalną i kolorową społeczność, w której każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Jakie są nasze kolekcje? To cyrkonie, naturalne kamienie i subtelne perły oprawione w złoto i srebro. Łączymy modę, najgorętsze trendy z pokazów z ponadczasową klasyką. Inspiracją są nasi Klienci i zmienny, otwarty świat. My także chcemy inspirować - nasza biżuteria uzupełnia kreacje na wielkie i małe okazje, dodając blasku i ciekawego wykończenia każdej stylizacji. Biżuterią i działaniami chcemy podkreślić wartości, w które wierzymy - prawo do różnorodności, szacunek, równość, wyjątkowość i miłość oraz to, jak ważne jest bycie w harmonii ze sobą i wymykanie się schematom.

W butiku ANIA KRUK zawsze znajdziesz coś wyjątkowego dla siebie lub prezent dla kogoś bliskiego. W końcu... biżuteria to doskonały sposób na dobre samopoczucie. Teraz, z kodem AK35 masz -35% na co drugą sztukę czegoś pięknego.

Jak możesz to wykorzystać? Po prostu… odważ się.

Mieszaj i łącz różne wzory, srebro ze złotem, cyrkonie i perły. Najnowsze trendy wskazują, że najlepiej jest tworzyć własne, unikalne zestawy i nietypowe zestawienia, coś co przyciąga wzrok. Postaw na bogate, biżuteryjne kombinacje.

Wśród naszych nowości znajdziesz grube sploty, łańcuchy i industrialne wzory, a także nowoczesne prostokąty, przedziwne kształty i zdobienia - to właśnie one królują na wybiegach. Okazuje się też, że złoto jest królem chłodniejszych dni - doda Twoim stylizacjom niepokornego, mocnego glow.

Ozdoby dopasuj do swojego stylu, jakby od niechcenia. Lubisz pierścionki – noś nawet po kilka na raz, nie zapominając o kciuku – to HOT TREND. Zwróć uwagę na pierścionki regulowane. To świetne rozwiązanie na przełom lata i jesieni. Ponieważ palce nie mają stałego rozmiaru – ich obwód zmienia się w zależności od pory roku i dnia - w czasie chłodniejszych i cieplejszych godzin. Gdy manewrujesz rozmiarem, jeden, konkretny model pierścionka, dopasujesz na każdy palec obu dłoni. Da Ci to pełną swobodę stylizacji.

A może wolisz bransoletki? Mieszaj kolory kruszców i wzory zgodnie z zasadą mały + duży element w interesującym duecie.

Pamiętaj też, by do tego, co lubisz dopasować naszyjniki. Spróbuj nosić je warstwami i stworzyć fantazyjne, biżuteryjne trio. Albo noś je tak, jak chcesz, bo najgorętszy trend to wolność i brak ograniczeń.