Skład produktów mineralnych aktywnie pielęgnuje skórę: wspomaga procesy regeneracji, normalizuje wydzielanie sebum, działa antybakteryjnie i ochronnie - podkład kryjący Annabelle Minerals chroni przed promieniowaniem UV na poziomie SPF30.
Dlatego kosmetyki mineralne nie tylko upiększają, ale działają także pielęgnacyjnie. Coraz częściej sięgają po nie kobiety świadome, dbające o swoje zdrowie i środowisko naturalne. Są to kosmetyki odpowiednie dla wegan. Same zalety w jednym, małym słoiczku.
 
Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals mają krótki, lecz dobrze przemyślany skład. Zawierają esencję kosmetyku, bowiem żaden ze składników mineralnych nie znalazł się w nich przez przypadek. W podkładach Annabelle Minerals znajdziemy cztery naturalne składniki i każdy spełnia ważną funkcję:
 
·  mika odpowiada za rozświetlenie i spłyca optycznie drobne zmarszczki,
·  tlenek cynku matuje i wspomaga proces gojenia się zmian skórnych,
·  dwutlenek tytanu kryje oraz zapewnia ochronę przeciwsłoneczną na poziomie do SPF 30,
·  natomiast tlenki żelaza nadają kosmetykowi kolor.
 
Dzięki tak skomponowanemu INCI, kosmetyki mineralne są idealne nawet w przypadku bardzo wrażliwych typów skóry, zmian trądzikowych, cery naczynkowej czy po zabiegach dermatologii estetycznej. To niezwykłe, że wystarcza zaledwie kilka naturalnych składników, by makijaż cudownie układał się na twarzy, idealnie komponował z cerą i był doskonale przyjmowany przez skórę.
 

Sklep online: Annabelle Minerals