Nasza oferta obejmuje kosmetyki oparte na organicznych składnikach w tym na oryginalnym certyfikowanym olejku arganowym, który doceniany na całym świecie staje się ostatnio prawdziwym hitem. Dotychczas znany jako odżywcza substancja na włosy, teraz jest stosowany na całe ciało ze względu na swoje właściwości kosmetyczne, odżywcze, regenerujące i odmładzające.

Nie bez powodu olejek arganowy nazywany jest „złotem Maroka”. Otrzymuje się go z owoców wiecznie zielonego drzewa Argania Spinosa. Owoce przypominają duże oliwki, w środku których znajduje się orzech, z którego wytłacza się słodko pachnący olejek. W składzie tego oleju znajdziemy witaminę E, przeciwutleniacze, fenole, zdrowe kwasy tłuszczowe, a także karoten i kwas linolowy przez co jego wpływ na nasz organizm jest wszechstronny. Ma duże spektrum działania w kosmetologii, dermatologii, medycynie naturalnej, farmacji. Jest jednym z najdroższych i najbardziej cenionych olejów w świecie. Jego działanie zostało wielokrotnie potwierdzone licznymi badaniami. Olejek arganowy to także eliksir młodości, który stanowi doskonałe źródło energii dla dojrzałej skóry. Nasze kosmetyki to codzienna świeżość i pielęgnacja, której potrzebuje Twoja twarz i ciało.

Argan House to także rytuał spa zainspirowany marokańska łaźnią, który zanurzy cię w relaksującej orientalnej kąpieli bez wychodzenia z domu. Na koniec nie zapomnij o wyjątkowych zapachach, dzięki którym przeniesiesz się do cudownych ogrodów Atlasu i Marrakeszu. 

 

 

Znajdziesz nas także online na: arganhouse.pl

oraz w Krakowie w Centrum Handlowym Serenada.