Bachleda Resort Zakopane jest kompleksem, w którego skład wchodzą Bachleda Residence oraz Hotel Wersal. Właścicielami obiektu są Adam Bachleda - Curuś oraz jego synowie. Bachleda Residence to nowy punkt na mapie, gdyż jego otwarcie odbyło się na początku 2020 roku. Bachleda Resort mieści się przy ulicy Tetmajera, a dojście do Krupówek zajmuje stąd zaledwie kilka minut.

Tradycja połączona z nowoczesnością

Obiekt to dowód na to, że piękno zakopiańskiego stylu świetnie komponuje się ze współczesnymi trendami w architekturze. Bachleda Resort zachwyca ciepłym, klimatycznym wystrojem, dając przy tym wrażenie elegancji i luksusu. To miejsce dla miłośników gór i dobrego stylu. Bachleda Residence to nie tylko piękne pokoje, ale także równie miła dla oka strefa Spa & Wellness. Hotel Wersal jest natomiast zapewnieniem wygody i kameralnej atmosfery w samym sercu Zakopanego.

Szeroka oferta

Bachleda Residence posiada ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Ponadto dostępne są także oferty specjalne, obejmujące np. święta. To świetne miejsce na spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne, a także wspólne spędzenie czasu z rodziną w pięknej górskiej scenerii. Bachleda Resort to także wspaniała okazja na kulinarną podróż po najlepszych potrawach regionalnej kuchni. To co czyni kuchnię kompleksu wyjątkową to połączenie zakopiańskich smaków z włoskimi produktami. Nigdzie na świecie nie można spróbować takich kompozycji!

Bachleda Residence to kompleks spełniający wymagania nawet najbardziej wybrednych gości. Doskonale łączy tradycję z nowoczesnością. Mieści w sobie to co w Zakopanem najlepsze, nie zapominając o korzeniach, a jednocześnie nie bojąc się nowego.

Kupon rabatowy Bachleda Resort