Zakup okularów lub soczewek przez internet jest coraz częściej wybieraną formą zakupu tych akcesoriów. Firma Bezokularow.pl funkcjonuje przede wszystkim na rynku internetowym, gdzie odnosi spore sukcesy i wypracowuje zyski. Bezokularow.pl pomaga Polakom dobrze widzieć.

Historia marki Bezokularow.pl

Bezokularow.pl to serwis, który wystartował w internecie w 2006 roku. Jego założycielem jest obecny właściciel i prezes spółki – Wojciech Kryciak. Rozpoczynał z minimalnym budżetem. Później wspierali go rodzice, siostra i dziewczyna – obecna żona. Pomysłem na biznes Kryciaka był niewielki produkt, który konsument potrzebuje kupować regularnie. Ponadto istotną kwestią była różnica w cenach w sklepach stacjonarnych i w internecie. Założyciel na początku nie posiadał wiedzy na temat szkieł kontaktowych, a nawet ich nie nosił. Miał jednak świetny pomysł na biznes, który udało mu się zrealizować.

Bezokularow.pl - rozwój marki

Rozwój sprzedaży internetowej soczewek kontaktowych rośnie każdego miesiąca. Ceny online są niższe niż w stacjonarnych punktach. Z tego założenia wychodzi serwis Bezokularow.pl, atakując rynek sprzedaży internetowej. Obecnie spółka mocno rozwija się w segmencie okularowym. Zyski osiąga dzięki rozwinięciu projektu własnych marek, sprzedawanych pod nazwą EyeLove. Firma postawiła na najlepszych projektantów, dzięki czemu stworzyła wysokiej jakości portfolio. Bezokularow.pl ma spore doświadczenie w sprzedaży i doborze właściwych soczewek.

Produkty sprzedawane przez Bezokularow.pl

Firma Bezokularow.pl ma w swojej ofercie soczewki różnych marek i dostawców. Sprzedaje także akcesoria do pielęgnacji, płyny do soczewek, krople do oczu i pojemniki na szkła kontaktowe. W ofercie znajdują się również okulary przeciwsłoneczne. Serwis Bezokularow.pl rekomenduje soczewki kontaktowe własnej marki EyeLove. Wśród nich wyróżnić można: soczewki miesięczne lub jednodniowe, soczewki hydrożelowe, silikonowo - hydrożelowe, jak i inne akcesoria, dostępne na stronie internetowej.