Marka Bonami powstała z myślą o zakupach do domu i ogrodu, czynionych w prostej i wygodnej formie, przez internet, bez konieczności biegania po galeriach handlowych czy odwiedzania autorskich showroomów. Użytkownicy doceniają bogaty asortyment produktów, wybranych przez stylistów u producentów z całego świata, a także wyjątkową umiejętność łączenia aktualnych trendów wnętrzarskich z potrzebami klientów. Jednak o sukcesie przesądziło coś więcej – wartości, które stoją za marką, i jej misja.

Bonami rozumie, jak ważna jest przestrzeń, w której żyjemy. Od jej jakości zależy przecież nasz komfort, samopoczucie, odpoczynek, kreatywność, a nawet relacje z najbliższymi. Dlatego z troską pomaga przy każdej, nawet najmniejszej metamorfozie, tworząc przyjazną i inspirującą przestrzeń do zakupów – dostępną w każdym miejscu i o każdej porze, pełną oryginalnych produktów i pomocnych wskazówek w postaci gotowych aranżacji oraz pomysłów na wykorzystanie konkretnych artykułów.

Na klientów czekają też ograniczone czasowo tematyczne kampanie oraz liczne promocje – nawet do 70% na wybrany asortyment. A jest w czym wybierać! W ofercie sklepu można znaleźć meble, dekoracje, tekstylia, oświetlenie, akcesoria do kuchni i łazienki, meble i dekoracje ogrodowe, a także produkty dla dzieci. Asortyment jest na bieżąco aktualizowany zgodnie z różnymi potrzebami klientów. Codziennie pojawiają się nowe marki i nowe produkty. Wśród nich są międzynarodowe ikony designu, propozycje od lokalnych producentów i prawdziwe rzemiosło. Bonami pracuje też nad co-brandowymi kolekcjami, aby tym samym być jeszcze bliżej swoich klientów.

Różne produkty, różne marki, różne style i tylko jedno kliknięcie myszką. Czy dołączysz do świata Bonami?

Kupon rabatowy Bonami.pl