To tu z pasją selekcjonujemy meble, artykuły dekoracyjne, oświetlenie oraz akcesoria od międzynarodowej sławy projektantów. To tutaj, w jednym miejscu spotykają się ikony designu i przyszłe klasyki.

Poznaj skandynawski klimat w najlepszym możliwym wydaniu. Naszą misją jest stworzenie kolekcji, w której każdy, niezależnie od wieku, odnajdzie coś dla siebie. Od klasyków wzornictwa po współczesny, wręcz minimalistyczny design.

Znajdziesz tu projekty najlepszych, światowej sławy twórców. Współpracujemy ze skandynawskimi markami, które na pierwszym miejscu stawiają jakość, funkcjonalność i unikatowy design. Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie to coś więcej niż meble.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem światowej klasy marek, takich jak między innymi &Tradition, Louis Poulsen, by Lassen, String czy Carl Hansen & Søn. Ponadto, znajdziesz tu kolekcję naszych autorskich mebli designzoo i sof designzoo sofas.

To marki, które zwracają uwagę nie tylko na aspekty wizualne, ale także etyczne. Projekty powstają w sposób zrównoważony, z poszanowaniem środowiska i wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Wszystko to składa się na wyjątkowość mebli, które znajdziesz w naszej ofercie.

Dodatkowo, znajdziesz u nas prawdziwe perełki skandynawskiego designu, czyli kolekcję designzoo vintage. Skandynawskie meble vintage, które pamiętają salony, sypialnie i inne wnętrza z minionego wieku. Te stare meble, mimo dość sędziwego wieku, pięknie opowiadają swoją historię. Są pieczołowicie odnowione, ale z poszanowaniem ich przeszłości. Noszą na sobie ślady użytkowania – każda rysa, zadrapanie, czy cień dodaje im szlachetności.

Właścicielami sklepu jest polsko-duńskie małżeństwo, Karolina i Thomas Szwed-Ørneborg. To oni z pasją i zaangażowaniem tworzą przestrzeń, w której każdy może pokochać skandynawski design.

Pragniemy, by nasz sklep inspirował i mile zaskakiwał. Proponujemy jak stylowo, lekko i funkcjonalnie urządzić dom, mieszkanie czy pobudzające do wyobraźni miejsce pracy. W naszym sklepie, przy aromatycznej filiżance kawy, można zachwycić się ponadczasowym designem.