Marka słynie już z technicznego podejścia w projektowaniu odzieży wierzchniej. W ofercie znajdują się liczne modele kurtek, w tym nowoczesne z systemem grzewczym lub odblaskowe ze specjalnie zaprojektowaną powłoką reflective – obie z kultowej już serii EVO.  To specjalna linia kurtek o niepowtarzalnym, oszczędnym designie, które zachwycają swoimi praktycznymi możliwościami. Funkcjonalne materiały pochłaniają i zatrzymują ciepło, a fason został skonstruowany tak, by chronić nawet przed najtrudniejszymi warunkami pogodowymi.


W najnowszej wiosennej ofercie nie mogło zabraknąć dzianinowych propozycji, w postaci  kompletów dresowych. Diverse odpowiada w ten sposób na nowe potrzeby społeczeństwa oraz wpasowuje się w kolorystyczne trendy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz aktywny tryb życia, czy większość czasu spędzasz na home office – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zestawy dresowe nie ograniczają ruchów i sprawiają, że możemy czuć się po prostu dobrze.


Również w temacie kolorystyki Diverse ma wiele do powiedzenia. Świadomie i z najwyższą starannością dobrana paleta barw reprezentuje beże, kolory ziemi, pastele i tzw. kolory off-white. Spokojne, stonowane wybory owocują powstaniem zrównoważonej kolekcji, która wycisza i pomaga osiągnąć wewnętrzną harmonię. Czy może być coś lepszego od otoczenia się miękkimi materiałami w przytulnej kolorystyce?

Marka istnieje na rodzimym rynku od 1993 i od początku działalności święci triumfy wśród wymagających klientów. To tylko nieliczne z rozwiązań, jakie proponuje Diverse na nadchodzący sezon. Jeśli jesteś osobą pewną swojego potencjału i uwielbiasz przekraczać granice fizycznych możliwości, to filozofia marki z pewnością odzwierciedla Twoje oczekiwania. Oprócz wspomnianych produktów w ofercie znajdziesz wysokiej jakości denim, kolekcję Premium dla niej i dla niego, ciekawe akcesoria, a także powstałą z najlepszych materiałów oficjalną licencjonowaną kolekcję DAKAR. 


Dołącz do Diverse Team - żyj pełnią życia, podkreśl swój indywidualizm i manifestuj niezależność!

https://diversesystem.com/