Silny charakter, pewność siebie, pozytywna energia, świeżość to cechy, które definiują unikalną osobowość odbiorców brandu. Diverse od prawie 30 lat spełnia niebanalne wymagania ludzi ceniących zarówno wygodę, jakość oraz styl.

Czerpie inspiracje ze streetwearowych trendów, wybierając te najbardziej interesujące, a następnie adaptując je do potrzeb charyzmatycznych klientów. Dzięki temu kolekcje są odzwierciedleniem niepowtarzalnego ducha marki.

W najnowszej kolekcji DIVERSE ATHLETICS marka podaje swoją definicję stylu athleisure. Króluje minimalizm charakterystyczny dla clean it-girls, a to wszystko w naturalnej palecie barw. Te wygodne komplety dresowe pozwalają uzyskać spójny i luźny look, charakterystyczny dla ikon streetwearu.

Diverse odnosi się do aktualnych trendów, a te w wersji sportowej od dawna przestały kojarzyć się wyłącznie z treningami i aktywnością fizyczną. Polska marka w swoich kolekcjach z powodzeniem łączy funkcjonalność oraz estetykę. W duchu effortless style powstała kolekcja DIVERSE ATHLETICS, która udowadnia, że mniej znaczy więcej. Tej wiosny stawiamy na minimalistyczne total looki sygnowane logiem marki.

Niewymuszona swoboda i luz jeszcze nigdy nie były nam tak potrzebne. Nowa linia tworzy idealną harmonię pomiędzy komfortem, a wyróżniającym się stylem. Dresowe elementy stanowią bazę do codziennych outfitów. W wersji z klasycznym, beżowym trenchem i modnymi sneakersami stworzą stylizację ready-to-wear zgodną z nowoczesnymi miejskimi trendami.

Kolekcja dostępna online na diversesystem.com i w sklepach stacjonarnych.