KWADRATOWY STYL POŁĄCZONY Z  LUKSUSOWYM KOMFORTEM
Modny i codzienny styl z kwadratowymi noskami teraz w luksusowym, lekkim komfortowym wydaniu w nowej grupie balerin ECCO ANINE SQUARED.


GLOBALNY TREND W ECCO
Innowacyjne podejście do światowego trendu na płaskie buty z kwadratowym noskiem, które oferują nowoczesnym, świadomym stylu kobietom współczesną, elegancką alternatywę dla tradycyjnej sylwetki z okrągłym noskiem. Dzięki kobiecej, minimalistycznej, klasycznej i niezwykle wszechstronnej estetyce, kolekcję ECCO ANINE SQUARED można łatwo wystylizować na każdą okazję. Można je nosić od dnia do nocy, od sali konferencyjnej, przez galerię sztuki, aż po kolację z przyjaciółmi lub klientami.


WYBÓR MODELI
Kobiety w wieku 25-50 lat, które interesują się modą i cenią wysokiej jakości materiały, zachwycą się ECCO ANINE SQUARED. Mając do wyboru baleriny, klapki i mokasyny, a także szeroką gamę bogatych skór i wykończeń ECCO, znajdą but, który pasuje do ich stylu.

STYL KTÓRY IDZIE W PARZE Z KOMFORTEM
Kobiety mogą cieszyć się kwadratowymi noskami bez uszczerbku dla ich wygody. Ponieważ konsumenci coraz częściej szukają butów, które zapewniają im całodzienny komfort, ECCO ANINE SQUARED są wykonane z autorską technologią FLUIDFORM ™ Direct Comfort, która zapewnia ultranowoczesną amortyzację i odbicie. ECCO ANINE SQUARED, osadzone na bezpośrednio wtryskiwanej podeszwie PU, która jest elastyczna, lekka i wygodna, zapewnia naturalne poczucie i dopasowanie. 

MIĘKKIE SKÓRY ECCO 
Miękkie skóry ECCO, które powstają w ich własnych garbarniach, zapewniają stopom poczucie luksusu na co dzień. Skóry są również wytrzymałe, dzięki czemu kobiety mogą nosić ECCO ANINE SQUARED każdego dnia. Wewnątrz znajduje się skórzana wyściółka, która dodatkowo zwiększa wygodę i styl.

POŁĄCZENIE KOMFORTU I STYLU
„Wspaniałe w ANINE SQUARED jest to, że nie musieliśmy rezygnować z komfortu przy tak modnym wyglądzie” - mówi Trisha Cox z działu zarządzania kategoriami ECCO i dodaje: „Ponieważ używamy anatomicznego kształtu, platforma podąża za naturalnym kształtem stopy z niewielkim tylko kwadratowym spojrzeniem z przodu. To daje dużo miejsca na poruszanie się dla palców stóp. Ponadto konstrukcja FLUIDFORM ™ i innowacyjna stalka ANINE zapewniają większy komfort podczas całodziennego noszenia. ”


ECCO ANINE SQUARED będzie dostępna od kwietnia 2021. 


POZNAJ ELEGANCJĘ I KOMFORT NA CO DZIEŃ
Odwiedź ECCO.com lub jeden ze sklepów ECCO, aby spróbować codziennej elegancji i innowacyjnego komfortu grupy ECCO ANINE SQUARED na wiosnę / lato 2021.