Kiedy w 1953 r. Estée Lauder stworzyła olejek do kąpieli Youth-Dew, zrewolucjonizowała branżę perfumeryjną. Siedemdziesiąt pięć lat później marka kontynuuje jej dziedzictwo, wprowadzając  na rynek NOWĄ Luxury Fragrance Collection, czyli wyjątkową kolekcję ośmiu luksusowych zapachów, które przenoszą nas do zaczarowanych, nieodkrytych miejsc, które ekscytują i pobudzają zarówno umysł, jak i zmysły.

 

Każdy z zapachów wprowadza nas w nieznaną sferę wrażeń. Nuty inspirowane cudami natury roztaczają aurę zdumienia, pożądania i zmysłowości, a następnie są intensyfikowane i rozświetlane. Doświadcz najpełniejszego blasku zachodzącego słońca, odkryj tajemnicę kwiatu spowitego światłem księżyca, poczuj radość i ciepło promieni słonecznych. Każdy zapach został stworzony z najlepszych składników, które rozpalają wyobraźnię i wyzwalają spotęgowane doznania zmysłowe.

 

Natura i nauka łączą siły, aby uzyskać niezwykłą trwałość zapachu, dzięki któremu każda piękna chwila będzie mogła pozostać niezapomniana. Nowa technologia ScentCapture Fragrance Extender™ została opracowana z myślą o tym, aby perfumy utrzymywały się do 12 godzin już po pojedynczej aplikacji.

 

Ponadto każdy z zapachów wchodzących w skład Luxury Collection został poddany niezależnym testom neurosensorycznym, które wykazały, że wywołuje on określone emocje u osób, które się do niego przekonały2. Zapach podążając za Twoją wyobraźnią pozwala wykreować nowy, ekscytujący świat.

 

Poczuj zapach umysłem i zmysłami.

 

KOLEKCJA


Tender Light

Rozbłysk czystego światła, które unosi Cię do pałacu marzeń. Do złotego królestwa zmysłów pozwalającego uchwycić ciepło i radość promieni słonecznych. Pobudza, rozświetla i energetyzuje. Sprawia, że promieniejesz.

Rodzina zapachowa: Cytrusowo-zielona

Charakter: Wyrazisty zapach inspirowany ciepłem i radością światła słonecznego łączy w sobie nuty ekskluzywnej chińskiej herbaty otoczonej zniewalającą świeżością bergamotki i ciepłym, aksamitnym irysem florentyńskim.

Emocje: Optymizm i radość

Sensuous Stars

Zmysłowa rozkosz spokojnego spaceru wśród drzew owocowych pod księżycowym niebem. Nagle nieodparta bryza porywa Cię wysoko w górę i pozwala dryfować prosto wśród wirujących gwiazd.

Rodzina zapachowa: Owocowo-szyprowa

Charakter: Chińska śliwka otulona bogatą nutą irysa i ciepłą francuską lawendą, tak spokojną jak spacer pod rozgwieżdżonym niebem.

Emocje: Spokój i szczęście

 

Dream Dusk

Spacer po ogrodzie w pełnym rozkwicie, pośród nut wiosennych kwiatów unoszących się w powietrzu, rozświetlających niebo i pobudzających zmysły. Niekończący się sen, który prowadzi Cię przez piękno nocy.

Rodzina zapachowa: Kwiatowo-morska

Charakter: Akord kwiatu wiśni roztaczający zapach tego rozkwitającego wiosną kwiatu niemalże od niechcenia łączy się z rześkimi pąkami czarnej porzeczki i geranium, tak magicznymi jak tajemniczy ogród o zmierzchu.

Emocje: Radość i wesołość

 

Radiant Mirage

Wyobraź sobie ponadczasową drogę, która przenosi Cię w nową sferę zmysłów. Im bardziej starasz się ją opisać, tym bardziej wymyka się ona definicjom. Tworzy miraż, który mimo że zawsze obecny, pozostaje przygodą poza zasięgiem.

Rodzina zapachowa: Kwiatowo-drzewna

Charakter: Białe kwiaty jaśminu wielkolistnego kontrastują z ciepłem drzewa sandałowego i paczuli. Zapach tak optymistyczny i ekscytujący, jak wyruszenie w nową przygodę.

Emocje: Pozytywność i optymizm

 

Desert Eden

Wyobraź sobie zapierający dech w piersiach moment, gdy o świcie promienie słońca rozbiegają się po pustynnym piasku. Roztaczając ciepłą, świetlistą aurę, zabierają Twoje umysł, ciało i duszę w nową, ekscytującą przygodę.

Rodzina zapachowa: Drzewno-kwiatowa

Charakter: Drzewo sandałowe otoczone blaskiem tureckiej róży i mistycznego Olibanum, uwodzicielskiego niczym pustynia o świcie.

Emocje: Pewność siebie i energia

 

Blushing Sands

Senne niczym noc, delikatne niczym świt. Podróż przez miękkie, zaróżowione piaski do ciepłego i przyjaznego zmysłowego świata. Bujna oaza subtelnej głębi, sensualności i światła.

Rodzina zapachowa: Drzewno-wetiwerowa

Charakter: Senny zapach wetiweru został wzbogacony pikantną świeżością różowego pieprzu i luksusowym akordem piżma. Połączenie jasnego drewna i świeżych przypraw, tak wspaniałe jak różana plaża.

Emocje: Odprężenie i zmysłowość.

 

Paradise Moon

Ucieczka w skąpany w księżycowym świetle las pełen niespodziewanych pokus i rzadkich, uwodzicielskich kwiatów. Nawet powietrze mieni się księżycową poświatą. To raj, który na zawsze pozostanie nieokiełznany, dziki.

Rodzina zapachowa:Skórzano-kwiatowa

Charakter: Nuty trzech rodzajów bujnych kwiatów wończy otulają olejek cytrusowy i nieokiełznany skórzany akord, urzekającym niczym las skąpany w księżycowej poświacie.

Emocje: Szczęście i pewność siebie

 

Infinite Sky

Wznieś się na bezkresne niebo skąpane w świetle zachodzącego słońca, które przemienia świat w bursztyn i złoto. Wypełnia zmysły czystym szczęściem, a ducha nadzieją. Po powrocie na ziemię wiesz, że teraz możesz zrobić wszystko. Masz magiczną moc.

Rodzina zapachowa: Bursztynowo-korzenna

Charakter: Zmysłowe nuty pieprzu syczuańskiego roztaczają wokół siebie złocistą aureolę, która następnie zostaje zrównoważona przez dymną słodycz madagaskarskiej wanilii i tlące się skórzano-drzewne nuty, tak świetliste jak niebo o zachodzie słońca.

Emocje: Pewność siebie i zmysłowość

 

DESIGN FLAKONU

Każdy zapach jest zamknięty w eleganckim, masywnym flakonie z ryflowanego szkła, którego szyjkę zdobi piękny złoty sznureczek, przywodzący na myśl dawne opakowania Estée Lauder. Na złotej zakrętce znajduje się monogram inspirowany oryginalnym logo Estée Lauder odkrytym w archiwach Estée Lauder Companies. Każdy z tych detali jest ukłonem w stronę dziedzictwa marki Estée Lauder, zinterpretowanych na nowo w wyraźnie odświeżony sposób.

Na każdym flakonie znajduje się tabliczka z unikalnym symbolem reprezentującym główny składnik zapachu.