Warzywa mają głos – to hasło przewodnie kolekcji, która trafia w potrzeby najbardziej wymagającej skóry. Oparta na naturalnych składnikach będzie dla niej drogocennym odżywczym koktajlem. Bogactwo pierwiastków, mikroelementów, przeciwutleniaczy zaczerpniętych prosto z owoców i warzyw stanowi najlepsze menu dla skóry. Nie zabraknie w nim najatrakcyjniejszych naturalnych składników tj. karoten, likopen, kwasy tłuszczowe czy witaminy. Prawdziwym przysmakiem będą owocowo-warzywne zestawienia, gwarantujące podwójną moc działania.
Kilka kroków do perfekcyjnej pielęgnacji ułatwią nam maski, balsamy, kremy, serum oraz innowacyjne hydrolaty z najnowszej kolekcji FroJo. Ich innowacyjne składy oparte na specjalnych recepturach są prawdziwą pielęgnacyjną rewolucją. Intensywnie ożywiają i nawilżają, przy czym są łagodne dla skóry, nawet tej najbardziej alergicznej.
Rewolucyjne maski obecne w kolekcji wykorzystują dobroczynne olejki z pestek malin i z ryżu posiadające właściwości przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe. Doskonale pielęgnują i regenerują skórę,dzięki zawartości kwasów tłuszczowych (Omega-3 i Omega-6) dbają o jej właściwe nawilżenie
i jednolity koloryt. Naturalne ekstrakty z malin i buraka łagodzą podrażnienia, wygładzają oraz redukują niedoskonałości.
Lżejszą formą odżywiania skóry, lecz nie mniej intensywną są hydrolaty. Unikalna esencja warzywno-owocowych składników odżywczych wyselekcjonowanych w procesie destylacji Nieprzesadnie można określić, dobór  ich składników jako klucz do dobrego nastroju. Zawarty w nich ekstrakt z dyni odznacza się obecnością L-Tryptofanu, ten z kolei naturalnie pobudza organizm do produkcji hormonu szczęścia serotoniny.

Z rozmysłem połączono dynię z pomarańczą, pora z truskawką czy selera z czarnym bzem w prawdziwe witaminowe ładunki. Oczyszczają skórę, działają przecistarzeniowo i łagodząco,  a zawarta w nich witamina C jest flagowym antyutleniaczem.  
Kolekcję uzupełniają kremy o lekkiej konsystencji i przyjemnym subtelnym zapachu.
O delikatną skórę pod oczami zadbają skoncentrowane ekstrakty z żurawiny, zielonej herbaty czy szparagów, cerę natomiast doskonale odżywią ekstrakty z pietruszki i mango. Wyselekcjonowane i dobrane, adekwatnie do przeznaczenia, składniki kremów to przede wszystkim olejki z lnu, mango czy pieruszki wzbogacone multiwitaminowym miksem. Prawdziwym odżywczym zastrzykiem jest serum, łaczące w sobie dobro oleju lnianego wygładzjącego skórę z ekstraktami i wyciągami z truskawki, działającej ściągająco i regenerująco. Pierwszym jednak krokiem w przygotowaniu skóry na dobroczynne działanie kremu i serum, jest oczyszczanie marchewkowo-pomarańczowym mleczkiem. Ten wyjątkowy duet skladników będzie gwarancją czystej i rozświetlonej cery.
Naturalne składniki to mocny trend tego sezonu nieschodzący z listy kosmetycznych hitów.
Pozwólmy naszej skórze smakować natury, zaserwujmy jej najbardziej słuszne menu tego sezonu, warzywno-owocowy przysmak – pielegnacyjne kosmetyki LA-LE z najnowszej kolekcji FroJO.
Marka dostępna na https://frojo.pl/