W nadchodzącym sezonie marka stawia na moc kolorów i wzorów, które z radością pozwolą nam wejść w nowy sezon. Intensywne odcienie maliny i błękitu zestawione są̨ z wyrazistą czernią i delikatnym beżem. Paleta kolorystyczna nawiązuje do pustynnych  krajobrazów oraz błękitnego odcienia wody i nieba. W ofercie marki znajdziemy ubrania wykonane z bawełny, wiskozy, tencelu oraz lnu, które będą przyjazne skórze. Otulają ciało, zapewniając swobodę i dobre samopoczucie. Dodatkowo jedność z naturą została podkreślona przez odpowiedni dobór kolorystyki. Naturalna paleta barw została uzupełniona o delikatny ton koralowy oraz zieleń. Gładkie tkaniny wraz z modnymi, florystycznymi wzorami, przełamane wyrazistymi i mocnymi kolorami, otwierając wachlarz stylizacyjnych możliwości. 


Nowy rytm życia, stawianie sobie nowych wyzwań i celów skłaniają do zwrócenia się ku klasycznym, wygodnym zestawom. Dlatego marka idealnie wpasowuje się swoją kolekcją w obecne czasy. Znajdziemy w niej lekkie, kobiece i klasyczne zestawy idealne na stylowe i komfortowe rozpoczęcie Nowego Sezonu. Wyjątkowość kolekcji przejawia się w jej klasycznych i kobiecych projektach, które stanowią uniwersalną bazę garderoby. To ubrania, które nie podążają za trendami, lecz dostosowywane są  do Klientek i ich potrzeb. Greenpoint nieprzerwanie od wielu lat proponuje dobrze skrojone, funkcjonalne ubrania, które nigdy nie wychodzą z mody. 


Główną ideą projektantek marki jest świadome budowanie stylu, dlatego w kolekcji znajdą się  fasony funkcjonalne i ponadczasowe, które będą służyć przez wiele lat. Wybierając na co dzień odzież kapsułową, korzyści odczuje również środowisko naturalne. Marka zachęca do życia w zgodzie z sobą oraz samoakceptacji. W myśl tej idei udowadnia wszystkim kobietom, że mogą poczuć się pięknie i pokochać swoje ciało takim, jakie jest. Dlatego swoją rozmiarówkę dopasowuje do różnych kształtów, zachęcając kobiety by poczuły się dobrze same ze sobą i zaakceptowały siebie.