Marka Greenpoint powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Kolekcje marki przeznaczone są dla kobiet o różnych typach figury — w rozmiarach od 34 do 46. Greenpoint wierzy, że to ubrania powinny pasować do Klientek i chce, aby były źródłem radości i akceptacji ich kobiecości.

Marka wierzy w świadome budowanie stylu, dlatego w jej kolekcjach znajdziesz fasony funkcjonalne i ponadczasowe, które będą służyć przez wiele lat. Właśnie dlatego Greenpoint projektuje ubrania, które łatwo się ze sobą łączą i nigdy nie wychodzą poza ramy klasyki.

Produkty Greenpoint projektowane są przez zespół Kobiet, które doskonale znają aktualne trendy oraz potrzeby Konsumentek. Wszystko, co Marka robi każdego dnia, nacechowane jest troską oraz szacunkiem dla ludzi i otaczającego nas środowiska. Sukcesywnie wdraża więc coraz więcej działań mających na celu poprawę sytuacji ekologicznej w Polsce i na świecie. Jednym z nich jest zwiększenie udziału naturalnych tekstyliów w kolekcji. To właśnie produkty z lnu, wiskozy, bawełny, lyocell-u zyskują coraz większe uznanie Klientów oraz poszerzają kolekcje Greenpoint o materiały przyjazne środowisku.