Szach-mat!

Motyw szachownicy powraca do mody jak bumerang. Naprzemiennie ułożone kwadraty pojawiają się na różnych częściach garderoby, a w najnowszej kolekcji Gabrielli, wskoczyły także na nogi. Dzięki szachownicy minimalistyczna stylizacja zyska oryginalny vibe. Neonowa, szeroka gumka w rajstopach przyciąga spojrzenia – nie ma mowy, by ją ukrywać! W oko fashionistkom wpadnie także neonowy ściągacz skarpetek w szachownicę z nowej kolekcji Gabrielli. Mocnym wzorem z kolekcji „it’s a match!” jest także krata w kilku odsłonach. Jej kolorystyka wywołuje wizualny efekt wow, a na uwagę zasługuje fakt, że pojawiła się nie tylko na rajstopach i skarpetkach, ale i na (powracających do mody w tym sezonie) podkolanówkach.

Mix it, match it!

Krata to nie wszystko! Rajstopy w długie cienkie pionowe paski, które ciągną się od samej stopy, pięknie wydłużą nogi. Wolisz jeszcze bardziej oryginalne zabawy modą? Skuś się na rajstopy w paski ułożone poziomo niczym klawisze fortepianu. Kuszą Cię stylizacje z rajstopami w roli głównej? Spodoba Ci się model w nieregularne kształty. Jednym przypomina układ scalony, innym labirynt, jeszcze innym łańcuch, a Ty, co zobaczysz w tym modnym wzorze? Z pewnością modny dodatek na chłodne dni!

Najnowsza kolekcja Gabrielli „its’s a match” zachęca do odważnych połączeń. Spodoba się i miłośniczkom klasyki doprawionej niestandardowymi elementami, jak i wielbicielkom modowych wariacji lubiącym wzorzyste szaleństwo. Moda nie zna ograniczeń, a jej zasady wyznacza tylko Twoja wyobraźnia. To wszystko w myśl hasła: „it’s a match”!