Na początek jesieni marka wprowadza lekkie jeszcze ubrania inspirowane krajobrazem prerii,  w ciepłych kolorach ziemi z wyraźnymi akcentami mocnego żółtego pomarańczowego  i ochry. Sylwetka jest swobodna, sielska. Sukienki z cięciami, gumeczkami, falbanami mają już dłuższe rękawy i łączone są ze swetrami o ciekawych splotach.

Miłośniczkom  minimalizmu Top Secret  proponuje ponadczasowy denim i pastelową odsłonę niebieskiego łączonego z różem, w uproszczonych, miejskich  sylwetkach : koszulowe  i dzianinowe sukienki, bluzy z jeansami, wygodne  dzianinowe  góry  ze spódnicami. Ubrania tej linii są na ogół gładkie,  w odcieniach niebieskiego z akcentem różu, ale  pojawiają się również wzory paisley i kwiaty w tej tonacji .

W kolejnych tygodniach nowego sezonu mocnym akcentem będą retro modele w nowej kolorystyce ciepłych brązów, beży , bakłażanu zieleni i oliwki. Wraca sztruks, szerokie spodnie, strukturalne tkaniny i dzianiny . Miejskie wygodne sylwetki mają też kobiece akcenty: falbany i marszczenia, secesyjne i tapetowe wzory na tkaninach.

Inną odsłoną retro w kolekcji Top Secret są miejskie sylwetki w stylu lat 70 : małe dopasowane góry, szerokie lub komfortowe doły z akcentami kraty i strukturalnymi dzianinami, np.  swetrami w romby i warkocze.

Jasna jesienna linia w  przyjaznej gamie barw kawy z mlekiem, rozbielonego beżu, ecru idealnie wpisuje się z kolei w klimat złotej polskiej jesieni. Wygodny, swobodny i otulający ciało charakter ubrań sprawia  wrażenie miękkości i niewymuszonego szyku. Do szerokich spodni mamy tu propozycje  dzianin, obszernych swetrów. Ożywiającym akcentem jest krata np. w spódnicach czy wracających w tym sezonie retro kamizelkach z dekoltem V i krótkich kardiganach.

Na tle tych stonowanych i naturalnych barw w kolekcji  Top Secret wyróżniają się optymistyczne, mocne kolorowe akcenty. Żółty, zielony, energetyczny róż z błękitem i  powracający w tym sezonie czerwony tworzą wyraźne bloki kolorystyczne. Widzimy je w sylwetkach ze swobodnymi żakietami i  okryciami w nowej, koszulowej formie. Kolorowe są też  kraty ( np. w układanych i plisowanych spódnicach), kratki vichy, czy zwierzęce, przeskalowane  printy w dzianinach .

Kolekcja jest utylitarna, sylwetki miejskie mają wygodny charakter, retro akcenty i kolorystyka dodają powiewu nowości i świeżości nowego sezonu.