Osoby śledzące światowe trendy z ciekawością zwróciły się ku Kazar studio - nowej marce, która z założenia miała być dużo bardziej nieformalna, luźna i otwarta niż Kazar. Jak dziś prezentuje się Kazar Studio i czy wielbiciele znanego producenta polubili nową markę?

Kazar Studio - nowa marka

Jeśli klasyczny Kazar to z założenia prestiż, ekskluzywne produkty i światowy poziom, to Kazar Studio idzie zdecydowanie w stronę luzu, niezależności, indywidualności. Hasła przewodnie to różnorodność, wolność, dynamika. Marka Kazar Studio stara się być taka, jak dzisiejszy świat - pełna swobody i niczym nieskrępowanego wyboru. A gdzie w tym wszystkim miejsce dla wysokiej jakości i prestiżu kojarzonego z Kazar? Obuwie nowej marki pozostaje solidne i przemyślane, stworzone w oparciu o wysokie standardy.

Historia Kazar Group

Kazar Group to polska marka - fenomen, o której Vouge pisze jako o "marce o wysokich standardach". Jej historia zaczyna się w roku 1990 na Podkarpaciu. To właśnie tam grupa znajomych stworzyła firmę sprowadzającą do Polski włoskie obuwie. Założycielami byli Zbigniew Inglot, Krzysztof Kassan, Dariusz Łyszczka i Artur Kazienko, który w roku 1998 stał się jedynym właścicielem przedsiębiorstwa. Marka Kazar rosła w siłę i stawała się coraz bardziej znana. W roku 2000 powstał pierwszy warszawski firmowy salon, a renoma firmy Kazar jest dziś znana w szerokim świecie.

Kazar Studio - oferta marki

Oferta marki Kazar Studio jest przede wszystkim różnorodna. Projektanci nie kierują się ściśle najnowszymi trendami, mierzą raczej w indywidualizm i wspieranie własnego, indywidualnego stylu. W ofercie znajduje się obuwie różnego typu: sportowe, eleganckie, klasyczne, oryginalne espadryle i mokasyny, a także przeżywające renesans buty wzorowane na latach '90. Oprócz obuwia marka wypuszcza na rynek także torby, okulary przeciwsłoneczne, kapelusze. Sam producent określa ją jako "sklep z cukierkami", nawiązując do różnorodności i wyboru.