Czym jest Klarna?

Z Klarny korzysta już 150 milionów fanów mody na całym świecie, w tym ponad 1 milion Polaków. Płatności szwedzkiego banku można znaleźć w ponad 4 tys. działających w Polsce sklepów internetowych, m.in. w ABOUT YOU, Michael Kors, Calivin Klein, Moliera2, Reserved, House, Mohito, SinSay, Cropp, H&M, Local Heroes, The Odder side, Ania Kuczyńska, Adidas i wiele, wiele innych. Sprawdź gdzie zapłacisz z Klarną.

Jak działa Klarna? To bardzo smoooth

Zrób zakupy w Twoim ulubionym sklepie internetowym i wybierz Klarnę jako metodę płatności. Zapłać w ciągu 30 dni, bez żadnych dodaktowych kosztów. Klarna przypomni Ci o upływającym terminie płatności mailowo.

Pobierz bezpłatną aplikację Klarny, by mieć wszystkie zakupy w jednym miejscu, śledzić dostawę i łatwiej zarządzać ewentualnymi zwrotami. Aplikacja jest też pełna modowych inspiracji i zniżek, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Pozwala też na śledzenie spadków cen ulubionych produktów.

Dlaczego płatności z Klarną są smoooth

●         Możesz dokonać pełnej płatności po zakupie - bez dodatkowych kosztów w ciągu 30 dni.

●         Potrzebujesz więcej czasu? Skorzystaj z opcji “snooze” w aplikacji, by bezpłatnie przesunąć termin zapłaty o kilka dodatkowych dni.

●         Zwroty możesz zgłosić bezpośrednio w naszej aplikacji i zapłacisz tylko za te przedmioty, które zatrzymasz.

Wygodne, prawda? Poznaj Klarnę!

Lista sklepów biorących udział w akcji Szaleństwo Zakupów, w których zapłacisz Klarną:

Bohema

Casual Authentic

DACHA

Dollina

Finke 

LEBRAND

Local Heroes

MOKSHA

MOYE

OSNOVA

Outdoor Kids

PIBU

Plis Pliz

sklum

THE MAR