Ostatnie miesiące roku to czas, w którym możemy pozwolić sobie na stylizacje złożone z wielu warstw, a przede wszystkim dodatków. To idealny moment również dla tych, którzy chcą nieco uspokoić swoją garderobę po bogatej kolorystyce lata. Z rozwiązaniem przychodzi marka Diverse z najnowszą linią casualowych produktów. Szlachetne fasony i uniwersalne materiały będą podstawą udanej szafy kapsułowej, gdzie najważniejsza jest funkcjonalność i prostota wyboru. Jesień to nie tylko ubiór chroniący przed kapryśną pogodą – to również trendy w najlepszym, użytecznym wydaniu.

W jesiennej kolekcji Diverse zdecydowanie wyróżniają się swetry. Stonowane produkty o grubym splocie możemy wykorzystywać co sezon. To zdecydowanie jedne z tych rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody, a są podstawą klasycznego stylu. Praktyczne szarości, delikatne beże, a także ciekawe pastele – melanżowe róże i żółcie tworzą kolekcję dla fanek ponadczasowych trendów.

Nie zapominajmy o dodatkach – oversizowych czapkach i nie tylko. Szerokie szale w połączeniu z czapkami typu beanie dopełnią uniwersalną bazę stroju. Marka Diverse, jak na początku każdego sezonu, oferuje gamę różnorodnych akcesoriów, które gwarantują ciepło i wygodę. Ciekawe dodatki to klucz do uzyskania casualowego, lecz wciąż efektownego looku.

Kolekcja AW22 jest dostępna w sklepach stacjonarnych oraz na www.diversesystem.com