KULTURA PUNK

Kultura punk, wywodząca się z drugiej połowy lat siedemdziesiątych w Anglii, staje się tej zimy znów modna. Zadziorne i śmiałe kombinacje - z dużą ilością odważnych cięć i kolorów - oddają subkulturę, która je zainspirowała. Geometryczne nadruki tworzą optyczne efekty dla efektownych zestawów. Winyl i skóra zdobią kolekcję, w której każdy szczegół ma znaczenie.

SKIN REVEAL

Zabawna I nowoczesna, linia Skin Reveal łączy tkaniny o różnej gramaturze. Kolory pozostają klasyczne i neutralne, aby pozostawić miejsce dla odważnych, wyciętych kształtów i stylów. Świeża kolekcja z asymetrycznymi cięciami, które odważnie osłaniają ciało.

ROMATIC ERA

Zima, będąca kwintesencją pory roku, urzeka śnieżnymi, baśniowymi scenami, inspirując wykwintną kolekcję bielizny Tezenis. Delikatna natura kształtów i nadruków oraz wyrafinowane wykończenia przywołują romantyczną epokę w nowoczesnym wydaniu z koronkowymi wzorami. Kwiaty i hafty nadają stylowy wygląd, tworząc cudownie wyrafinowaną kolekcję.

NEW PARTY

Dzięki mieniącym się wzorom i odważnym kształtom, linia New Party emanuje świąteczną, iskrzącą energią. Standardowe wyobrażenie o imprezie zostaje zastąpione bardziej śmiałą interpretacją. Jaskrawe kolory i śmiałe kształty są idealne dla tych, którzy lubią być odważni i wyróżniać się. Ozdobione cekinami i klejnotami imprezowiczki zdominują scenę.

WEEKLY ESSENTIAL

Dzięki serii Weekly Essential, Tezenis rozpieszcza tych, którzy szukają relaksu. Tkaniny są miękkie, zapewniając wygodne objęcie o każdej porze dnia. Dzięki bogatemu wzornictwu i unikalnym projektom, kolekcja ta jest tak prosta, jak i modna.

TEZENIS CLUB

Tezenis postanowił zebrać wszystkie trendy w specjalnej kolekcji kapsułowej Club na zimę.

Dwie kolekcje w jednej, dla zróżnicowanej i bogatej oferty przytulnych, okazałych ubrań. Pierwsza z nich składa się z tkanin w ciepłych, łagodnych kolorach. Najprostsze fasony łączą się z odważniejszymi stylami, tworząc modny, szykowny styl. Druga skupia się na niecodziennych kombinacjach kolorów i nadruków, co jest prawdziwą atrakcją tego zestawu. Materiały są bardzo błyszczące, a polar z nadrukiem sprawia, że każdy look jest ultra-street i na czasie.