Zainspirowany kojącą siłą mórz oraz naturalną zdolnością roślin do regeneracji, dr Huber opracował formułę, której podstawą stały się algi morskie. Po sześciu tysiącach eksperymentów oraz trwającym cztery miesiące procesie bio-fermentacji, powstał The Miracle Broth™ – drogocenny eliksir, który szybko zasłynął ze swych kojących właściwości. To on stał się sercem kremu Crème de la Mer i wygładził blizny dr Hubera. Jego poparzona skóra odzyskała zdrowy wygląd, stała się bardziej miękka i wyrównana.

W krystalicznie czystych wodach wokół wyspy Vancouver ręcznie zbieramy wodorosty, starając się zapewnić ciągłość ich zasobów dla przyszłych pokoleń. Fundamentem eliksiru Miracle Broth jest wielkomorszcz gruszkonośny – jedna z najszybciej rosnących roślin na świecie, słynąca z niesamowitych właściwości autoregeneracyjnych.

Każda partia Miracle Broth jest wzbogacana kroplami eliksiru z poprzedniej transzy, co zapewnia ponadczasowy związek wszystkich porcji eliksiru z oryginałem. Tkwiący w sercu każdego produktu La Mer Miracle Broth jest dla Crème de la Mer tak ważny, jak samo morze.

La Mer The Hand Treatment

Bogaty w składniki zmiękczające krem wygładza i zmiękcza skórę dłoni

Ten krem o jedwabistej konsytencji, błyskawicznie przywraca naturalny poziom nawilżenia skóry. Składniki zmiękczające i odżywcze zapewniają ukojenie nawet mocno przesuszonej skórze dłoni, a autorska formuła uwydatnia jej blask.

La Mer The Lip Balm

Wygładza i zmiękcza suche usta

Aksamitny balsam z dodatkiem mięty łagodzi podrażnienia, odbudowuje strukturę naskórka i odżywia. Jego aksamitne muśnięcie zapewnia ustom metamorfozę. Zmiękczająca formuła pomaga błyskawicznie niwelować suchość skóry, odżywia, odbudowuje i wzmacnia naturalną barierę nawilżenia, aby zapobiegać negatywnemu wpływowi środowiska.

The Intensive Revitilizing Mask

Kremowa maska bez zmywania dodaje energii, pobudza i chroni skórę

Ta kremowa maska dodaje energii, odżywia i chroni skórę, błyskawicznie wydobywając jej młodzieńczy blask. Zawarte w masce antyoksydanty pomagają chronić skórę przez widocznymi oznakami starzenia powstającymi w wyniku narażenia na stres i zanieczyszczenie.