Będzie lekko!

lekko w swojej ofercie ma olejki wytwarzane z ekstraktów, pozyskiwanych z konopi włóknistych Cannabis Sativa L. Od samego początku celem firmy było stworzenie najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych produktów, przy pomocy których każdy odnajdzie swoją harmonie. Wszystko w pięknych i szklanych buteleczkach, dzięki którym stosowanie olejków stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Od ziarna i gleby po pełną transparentność

lekko wierzy, że siła pochodzi z natury i właśnie z niej powinna być brana. Dlatego wszystkie olejki powstają z wysokogatunkowych produktów, które tworzone są z najwyższej jakości upraw i gospodarstw prowadzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa. Cały proces producji jest transparenty, a badania z niezależnych laboratoriów, w tym z laboratorium mieszczącego się w Los Angeles, jakim poddawane są olejki dostępne są na stronie marki. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz prawdziwą jakość pochodzącą od matki natury!

Olejki dostosowane do Ciebie

W ofercie lekko znajdują się cztery wyspecjalizowane olejki. Silne i łagodne, wyostrzające zmysły, a zarazem pozwalające łatwiej patrzeć na świat. Zależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z CBD, czy znasz je trochę lepiej, albo gdy szukasz łatwości w terpenami, nadając im dodatkowy profil leczniczy oraz smak czekoladowo miętowy. Formuła z melatoniną jest doskonałym remedium na dobry i zdrowy sen.  Dzięki kalkulatorowi znajdującemu się na stronie, z łatwością obliczysz swoją potrzebną, dzienną dawkę.

Moc konopii znana od pokoleń ‚lekko-experience’

Chociaż pozytywne działania konopii są znane od wieków, świadomość panująca okół nich jest nadal niepełna. Dlatego lekko jeszcze w tym roku planuje wyruszyć na 4 dniowe oddychanie metodą Wim Hoffa, połączenie ze zdrowym odżywaniem RAW VEGAN i medytacją. Równowaga wewnętrzna jeszcze nigdy nie była tak prosta do osiągnięcia! chcemy tworzyć oddolną inicjatywę, angażującą ludzi do kompleksowego podejścia do zdrowia fizycznego i psychicznego. Wellness obejmuje szereg produktów i praktyk - tych bardziej praktycznych jak i duchowych. I choć lekko znajduje się na empirycznie zasypianiu - lekko ma coś dla Ciebie. Niektóre produkty wzmocnione zostały również obozy, skupiające się nad „ciałem i duchem” uczestników. Joga, mindfulness,

„Bardzo mocno skupiamy się na pojęciach takich jak self-care i wellbeing, dlatego też weryfikowalnym miejscu (gdyż sama substancja działa w wyraźny sposób), to wciąż jest w nas coś duchowego.”

10.10 launch w Reginie

W sobotę, 10.10 miejsce miał launch marki lekko w zaprzyjaźnionej Reginie, na ul. Koszykowej w Warszawie. Na miejscu na swoich gości czekała istnie konopna dżungla. Nasi goście mogli spróbować pysznych i wyjątkowych dań, infuzowanych ekstraktami CBD lekko, przygotowanych przez szefa kuchni i współwłaściciela Trisno Hammida.  Mogliśmy też napić się wegańskiego "mleka z płatków śniadaniowych" z CBD. Mleka, które pamiętamy z dzieciństwa! Radość z dna miski płatków, to coś, co Christina Tosi z kultowego Milkbaru w NYC stworzyła parę lat temu. My przenieśliśmy to na wersję wegańską oraz dodaliśmy naszego olejku CBD, co naszym gościom sprawiło ogromną przyjemność. 

 

You are all good things! Do zobaczenia na: www.lekko.com