To połączenie pasji, nowatorskiej technologii i przełomowych receptur. Najnowsze osiągnięcia z dziedziny kosmetologii mają odzwierciedlenie w każdym kosmetyku.

Dr Irena Eris to luksusowa pielęgnacja twarzy i ciała oraz kosmetyki do makijażu.

Produkty do pielęgnacji twarzy zapewniają pielęgnację kompleksową: oczyszczanie skóry, codzienną pielęgnację z zastosowaniem odpowiednich kremów, możliwość zastosowania specjalistycznych preparatów o skoncentrowanym działaniu i pielęgnację uzupełniającą w postaci maseczek o zaskakujących formułach.

Kosmetyki kolorowe Dr Irena Eris stworzone zostały we współpracy z make up artist – Dariią Day w myśl wiodącej idei marki harmonijnego połączenia makijażu i pielęgnacji.

Są odpowiedzią na potrzeby kobiet świadomych swojego piękna, ceniących doskonałą jakość. Bogata gama kolorystyczna wpisuje się w najnowsze trendy ze świata makijażu. Trwały makijaż i zadbana skóra to efekt działania kosmetyków tworzonych dla najbardziej wymagających kobiet.

Czarujące, świeże nuty zapachowe, wspaniałe właściwości aplikacyjne i efekt długotrwale nawilżonej, zregenerowanej skóry to z kolei atuty kosmetyków do pielęgnacji ciała. Linia SPA Resort zabiera nas w podróż w najbardziej magiczne zakątki świata.

Zapraszamy do świata marki Dr Irena Eris.