Wszystkie produkty są projektowane przez Alicję Komar i szyte w Tomaszowie Mazowieckim. Marka słynie z wygodnych i stylowych dresów, które uwielbiają gwiazdy i blogerki na całym świecie. Mosquito świetnie nadąża za trendami i stara się dopasować do oczekiwań klientek. Mosquito stara się przywiązywać uwagę do jakości swoich produktów. Wszystkie dresy wykonane są w 90% z certyfikowanej bawełny oraz 10% z poliestru z recyklingu.

Mosquito słynie również z bogatej kolekcji sukienek. Marka rozpoznawana jest z wyjątkowych sukienek w printy. Charakterystycznych, barwnych, często z florystycznymi akcentami, które od kilku sezonów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W swojej ofercie Mosquito posiada między innymi sukienki wykonane z bawełny, wiskozy lub poliestru z recyklingu.

W roku 2021 marka ruszyła z nową kolekcją sportową Mosquito Move. Jest to odzież sportowa, którą można wybrać na siłownie lub na co dzień. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że komplety są bardzo wygodne i praktyczne podczas treningu. Główne zalety strojów sportowych to - szybkoschnący materiał, elastyczność i rozciągliwość, idealnie dopasowują się do sylwetki.   Mosquito w swojej kolekcji postawiło na minimalistyczny styl z domieszką kobiecych kolorów. Choć i tutaj znajdziemy piękne topy i legginsy w charakterystyczne dla marki printy.