W Naturativ wierzymy, że świat byłby lepszy, gdyby każdy człowiek czuł się dobrze i pewnie w swoim ciele w każdej sytuacji. Naturalność i siła to podstawa naszej marki. Dlatego tworzymy kosmetyki wykorzystując supermoce najskuteczniejszych tradycyjnych naturalnych surowców oraz najnowsze osiągnięcia nauki  -  kosmetyczne hity w ich naturalnych wersjach. Oddajemy Tobie bezkompromisowo skuteczne, zniewalająco pachnące, prawdziwie naturalne kosmetyki, które zaopiekują się Twoją skórą. Gwarantujemy, że poczujesz się w niej lepiej.  

Codziennie mierzymy się z niemożliwym - tworzymy bezkompromisowe, certyfikowane kosmetyki, które są naturalne, ale pasują do stylu życia i oczekiwań współczesnych kobiet. Tak powstał NATURATIV.

Nasze receptury

Tylko najlepsze kosmetyki są dla nas wystarczająco dobre. Bezkompromisowe w składzie i bezkompromisowo ekonsensualne. Nadzwyczajnie skuteczne i tak samo wyjątkowe w użyciu. Pachnące łagodnie, ale działające mocno. Najwyższej jakości.  Dokładnie takie, na jakie zasługuje Twoja skóra.

Opakowanie, to więcej niż tylko pojemnik

Częścią każdej naszej receptury jest to, w co ją zamkniemy. Opakowanie ma nie tylko służyć wygodzie stosowania, ale przede wszystkim chronić składniki produktu przed działaniem powietrza, światła i mikroorganizmów. Dlatego lubimy szczelne pompki airless i ampułki z kroplomierzem, bo dzięki nim nasze kosmetyki po prostu działają lepiej.  

Nasze certyfikaty

Słowo „naturalny” na opakowaniu kosmetyku jest dla nas poważnym zobowiązaniem. Od 2008 roku międzynarodowa organizacja NATRUE przyznaje niezależne certyfikaty produktom, których składniki i gotowe formulacje spełniają najsurowsze wymagania stawiane kosmetykom prawdziwie naturalnym. Dotyczą one pochodzenia surowców, procesów ich pozyskiwania i produkcji finalnych kosmetyków. Jesteśmy jedyną polską marką, która taki certyfikat posiada.

Nasza ziemia

Stosujemy wyłącznie takie opakowania, które pozwalają zużyć produkt do końca i by nie wozić powietrza, napełniamy je po brzegi. Blisko współpracujemy z firmami gospodarującymi odpadami i z ich pomocą wybieramy opakowania z materiałów, które można najłatwiej odzyskać i przetworzyć - w tej chwili są to jasne szkło oraz tworzywa PP i HDPE. Dlatego naszych kosmetyków nie znajdziesz w ciemnych słoiczkach ani fiolkach, chociaż bardzo nam się podobają, ale nie nadają się do recyklingu.

Naszą markę można już kupić w pięciu krajach Europy. Jesteśmy z tego bardzo dumni i wierzymy, że to dopiero początek naszej przygody.