Innowacyjne połączenie probiotyku i kwasu poliglutaminowego (γ-PGA) zamkniętego w mezosferach, tworzy hybrydowy system dogłębnego nawilżania o unikalnej technologii transportu przeznaskórkowego. Powoduje 4-krotnie większą zdolność do wiązania cząsteczek wody w porównaniu z kwasem hialuronowym. Wzmacnia odporność i poprawia funkcję barierową skóry na działanie czynników zewnątrzpochodnych. Już po jednym zabiegu skóra staje się wygładzona i dogłębnie nawodniona, co potwierdziło 100% usatysfakcjonowanych klientów tuż po zabiegu.

Profesjonalna pielęgnacja gabinetowa oferowana jest z możliwością wykorzystania nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. W zależności od wskazań zabieg AQUA IDEALINE proponowany jest z wybraną technologią Hi-Tech: SONOFOREZĄ, MEZOTERAPIĄ BEZIGŁOWĄ lub INFUZJĄ TLENOWĄ.

W celu przedłużenia i wzmocnienia efektów zabiegu polecamy Profesjonalny Program Pielęgnacyjny Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE. Unikalna seria AQUA IDEALINE zawiera nowatorski hydrokompleks Probiotix-PGA o właściwościach immunoochronnych, jednocześnie idealnie nawilża, chroni oraz aktywuje procesy odnowy skóry. Innowacyjne połączenie kwasu poliglutaminowego (γ-PGA) zamkniętego w mezosferach oraz aktywnego probiotyku tworzy hybrydowy system dogłębnego nawilżania o unikalnej technologii transportu przeznaskórkowego.

W skład serii wchodzą:

Probiotyczny Krem Nawilżający do Twarzy na Dzień SPF 30

Intensywny Krem Nawilżający do Twarzy na Noc

Nawilżający Booster do Twarzy na Dzień/Noc

Wygładzający Krem Nawilżający pod Oczy i na Okolicę Ust na Dzień/Noc

Ultra Nawilżająca Maska do Twarzy na Noc

Seria dostępna w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz w Salonach Dr Irena Eris Beauty Partner.

Więcej informacji na Instytuty.DrIrenaEris.com