Zapach

Każdy z naszych zapachów jest starannie dobierany przez nasz zespół produktowy. W naszej kolekcji znajdują się zapachy na każdą porę roku i zgodne z najnowszymi trendami.

Biżuteria

Mamy szeroki wybór biżuterii srebrnej próby Sterling 925, również z kryształami Swarovski®. Znajdziesz też u nas pojedyncze egzemplarze pozłacane różowym i złotym złotem. Naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki. Rodzaj biżuterii wybierasz sama, ale finalny model jest niespodzianką.
Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej chronić biżuterię zawartą w świecy. Ukryta jest bezpiecznie w metalowym, żaroodpornym pudełeczku.

Detale

Wszystkie nasze projekty są ręcznie malowane. Nawet kokardy na wszystkich JewelCandle są wiązane ręcznie. Jakość każdej świecy JewelCandle jest osobiście sprawdzana przez naszych pracowników produkcyjnych.

Produkcja

Wszystkie świece zapachowe JewelCandle powstają w naszym biurze w Berlinie, zaprojektowane i wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej.

Nowość

Świece zapachowe w 100% naturalne
W naszej ofercie znajdziesz również świece w 100% naturalne: naturalny wosk rzepakowy i kokosowy, dwa bawełniane knoty i minimalistyczne szkło z drewnianą pokrywką. Abyś mogła cieszyć się intensywnym zapachem świecy jeszcze dłużej. Ponieważ bezbarwny wosk pali się przez długi czas i szczególnie dobrze wchłania zapachy.

Wkrótce

Świece zapachowe bez biżuterii

Od października 2021 w naszej ofercie pojawią się również nowe świece zapachowe, tym razem bez biżuterii. Kolekcja 6 wyjątkowych zapachów, które stworzą w Twoim domu miłą atmosferę, będą ciekawą dekoracją i idealnym prezentem dla każdego.

Poznaj naszą kolekcję na
www.jewelcandle.pl