Zaawansowane badania naturalnych składników i inspiracja najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej sprawiają, że kosmeceutyki Purlés zapewniają szybkie i widoczne efekty. Stanowią źródło niezwykle skutecznej pielęgnacji skóry zapoczątkowanej w salonie kosmetycznym. Kosmeceutyki są przeznaczone do użytku domowego dla osób, które dążą do osiągnięcia kompletnych rozwiązań.

Aby poznać wielowiekowe tradycje pielęgnacyjne Dalekiego Wschodu, stworzyliśmy linię Sushi Ceremony, w której istotną rolę odgrywa tu pozyskiwany z zarodków ryżu – oryzanol.

Gold & Pearls Ceremony to ekskluzywna linia kosmetyków, których formuły oparte są na złocie, perłach, szampanie i kawiorze.

Dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, zarówno tłustej mieszanej jak i suchej, bez względu na wiek idealnie sprawdzi się linia SensiSkin Garden Ceremony, oparta na składnikach pochodzenia roślinnego.

Eye Contour jako wynik laboratoryjnej obserwacji skóry okolic oczu, która potrzebuje szczególnej ochrony oraz nadzwyczajnej delikatności, polecana jest do pielęgnacji w każdym wieku.

Total Cleansing to linia specjalistycznych produktów do demakijażu.

Jeżeli chcesz przygotować skórę przed kuracją gabinetową, jak i przedłużyć jej efekty, rekomendujemy linię Acid Peels z alfa-hydroksykwasami.

Produkty linii Derma Solution pobudzają procesy odnowy biologicznej oraz odbudowy zniszczonych z wiekiem struktur.

Ekspercka linia kosmetyków przeznaczona dla skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej w każdym wieku to Pure Rebalancing Ceremony

Clinical Repair Care to linia zapewniająca intensywną kurację anti-aging, którą można stosować samodzielnie lub komplementarnie do zabiegów medycznych.

Uszkodzenie kodu DNA to jeden z niszczycielskich skutków działania wolnych rodników. By skutecznie walczyć z widocznymi na skórze konsekwencjami stresu oksydacyjnego, wypróbuj linię DNA Protection Expert.

Linia Redness Stop System powstała, by wesprzeć codzienną walkę, która ma na celu wzmocnienie naczynek, ukojenie powstałych zmian oraz ochronę przed wpływem negatywnych czynników.

Linia nawilżająco-dotleniająca HydraOxy Intense została stworzona z myślą o potrzebach skóry odwodnionej, suchej, dojrzałej, z zaburzonymi procesami regeneracyjnymi.

Jeżeli Twoje ciało wymaga szczególnej pielęgnacji, niezawodne będą ceremonie do ciała Sushi BodyCeremony, Glamour Body Ceremony i Clinical Repair Body Care.

Zapytaj swojego kosmetologa o właściwy dla Ciebie sposób pielęgnacji Purlés, dopasowany do potrzeb Twojej skóry. Jeżeli nie masz takiej możliwości, to zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji on-line. Z chęcią dopytamy o wszystkie szczegóły związane z Twoją skórą, postawimy wstępną diagnozę i dobierzemy dla Ciebie produkty, tworząc tym samym Twój indywidualny kod Purlés. Napisz maila na adres kosmetolog@purles.pl i wskaż dogodny termin, a skontaktujemy się z Tobą.

Śledź nasz profil na Facebook’u i Instagramie.
Oferta produktów do pielęgnacji domowej dostępna na www.purles.pl