Trendy, które będą dominowały wiosną w kolekcjach Kappahl:

Sporty comfort

Połączenie odzieży sportowej i à la uniwersyteckiej charakteryzuje ofertę wiosenną. Akcenty inspirowane żeglarstwem, tenisem, golfem i baseballem pojawiają się w nowym, wesołym wydaniu – tradycyjne elementy w nowych fasonach i nowych połączeniach kolorystycznych, jednak zawsze z nutą retro.

W ofercie znajdą się m.in. koszulki polo, koszule w paski, bluzy w stylu uniwersyteckim, kurtki baseballowe, a także workowate dżinsy, koszule wierzchnie z funkcjonalnymi elementami. Wśród wzorów królują szerokie pasy (w blokach), paski breton (marynarskie) oraz krata.

Pure & Calm

Trend nawiązujący do potrzeby zwolnienia tempa życia, zatrzymania się na chwilę. Widać to przede wszystkim w fasonach, materiałach i kolorach. Odzież typu homewear czy lounge wear wciąż jest często wybierana przez Klientów.  Miękkość i wygoda w postaci prążkowanych, pikowanych tkanin ze szczotkowaną powierzchnią, dekatyzowanej bawełny i lnu. Dominują biel, beż, kolor piaskowy i pastele. Miękkie modele w stylu oversized coocon, ale również fasony przylegające do ciała.

Joyful

W trendzie tym dominują mocniejsze akcenty kolorystyczne, które mają odzwierciedlać tęsknotę za radością, pogodą ducha i celebrowaniem życia. Odzież ma być zabawna, ładna i inspirująca. Dominujące barwy to przede wszystkim róż, cyjan, zielone jabłuszko czy słoneczna żółć. W kolekcji znajdziemy m.in. takie wzory jak krata szachownicy, paski, tie dye czy paski space dye.

Romantic expression

Trend w stylu romantycznym utrzyma się i będzie rozwijał ze względu na naszą potrzebę otaczania się ładnymi i nostalgicznymi przedmiotami. Wiele akcentów tej kolekcji nawiązuje do dawnych prac kobiet, np. haftów, koronek, pikowania czy patchworku. Tutaj pojawią się wzory w łączkę, bufiaste rękawy, kołnierzyki i falbanki, które widać przede wszystkim przy takiej odzieży, jak sukienki i bluzki.