Moda i trendy, nawet te najgorętsze, mają swój czas i choć wiele z nich w końcu powraca, to liczą się te tu i teraz. Wyzwaniem więc, jest znalezienie takiej biżuterii, by korespondowała z tym, co jest na czasie, podkreślała jednocześnie indywidualny charakter jej właścicielki i jeszcze stanowiła doskonałą okazję zakupową. Odpowiedź na te potrzeby stanowi biżuteria marki Picky Pica, młodszego, modowego brandu W.KRUK, która śmiało przenosi to, co najmodniejsze ze światowych wybiegów na modele swojej biżuterii. Czy to jeśli chodzi o kolczyki XXL, łańcuchy o najciekawszych splotach w wersji maxi i mini, zawieszki tematyczne, drobne pierścionki i duże sygnety, czy bransoletki dla fanek minimalistycznego przepychu, każda miłośniczka mody odnajdzie w ofercie Picky Pica biżuterię we własnym stylu.

Limitowane kolekcje na każdy sezon

To, czego szuka wielbicielka zabawy trendami, przełamująca rutynę codziennych stylizacji w niebanalny sposób, jest do znalezienia na PickyPica.com, w ponad stu salonach W.KRUK oraz dwóch salonach własnych Picky Pica, gdzie w limitowanych kolekcjach kryje się biżuteria nie tylko na każdą okazję, ale też sezon, którego Picky Pica Girl będzie najjaśniejszą gwiazdą.

Najnowsza, letnia kolekcja biżuterii Picky Pica – VACAY, to gorąca propozycja na lato, łącząca zmyślnie chic i casual w stylu, który prezentują najsłynniejsze It Girls. Połączenie pereł i kolorowych koralików ze srebrem i złoconym mosiądzem stanowi hit wakacyjnego sezonu, a kolekcja VACAY od dnia premiery cieszy się ogromnym powodzeniem.

To jednak nie ostatnie słowo marki Picky Pica w tym roku, bo przed nami jesień, która niesie za sobą kolejne modowe wyzwania i kolekcję biżuterii o niebanalnym charakterze, w iście miejskim stylu, która bez wątpienia sprawi, że wiele będzie można powiedzieć o stylizacji, ale z pewnością nie, że wieje nudą.

Biżuteria modowa i więcej…

W stale rosnącej ofercie marki Picky Pica, regularnie pojawiają się także nowe modele zegarków z kategorii fashion, wśród których można wymienić Fossil, Versace, Rosefiled, DKNY, Guess, Tommy Hilfiger, Timex czy Cluse.