Twórczynią brandu jest Polka Renata Ambasz, badaczka starożytnej i średniowiecznej historii naturalnej kosmetologii. Przed założeniem firmy wytwarzała organiczne kosmetyki na własne potrzeby oraz dla swojej rodziny i przyjaciół. Aromatyczne olejki eteryczne wykorzystywała w swoim zawodzie masażystki oraz psychoterapeutki. Przynosiły one ukojenie jej pacjentom, wpływając pozytywnie zarówno na ciało, umył jak i ducha. Renata Ambasz za namową swoich najbliższych postanowiła założyć firmę. Swoje kosmetyki do dziś wytwarza na bazie średniowiecznych i starożytnych receptur, a jednocześnie wykorzystuje najnowsze odkrycia w dziedzinie aromatoterapii oraz ziołolecznictwa.

Organiczne składniki

Kremy Ambasz są produkowane metodą ręczną w 95% ze składników organicznych, pozyskiwanych od certyfikowanych dostawców. Założycielka marki planuje w kolejnych latach prężny rozwój swojej firmy – chce oprócz kremów wprowadzić do oferty również inne kosmetyki, takie jak m.in.: serum pod oczy i do twarzy, toniki, perfumy, maseczki czy pilingi.

Produkty w ofercie marki Ambasz

W aktualnej ofercie marki Ambasz znajdują się aromaterapeutyczne kremy, przeznaczone do różnych rodzajów cery – przesuszonej, delikatnej, wrażliwej i naczynkowej, suchej, dojrzałej, tłustej, mieszanej oraz trądzikowej. Odpowiedni dobór preparatu do typu cery ma zagwarantować optymalny efekt pielęgnacji. Kosmetyki Ambasz zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie, a także wykazują właściwości regeneracyjne, odmładzające, przeciwzapalne, wzmacniające oraz łagodzące podrażnienia. W składzie kremów znajdują się naturalne olejki eteryczne, tłoczone wyłącznie na zimno. Są to m.in. olejek z kwiatu gorzkiej pomarańczy, jaśminu, sandałowca, neroli, drzewa sandałowego czy mirry. Produkty są wzbogacone o stabilizatory i emulgatory jedynie pochodzenia naturalnego.

Kupon rabatowy Ambasz