WSZYSTKIE DOBRE RZECZY W ŻYCIU SĄ WYNIKIEM ZMIANY

Dlaczego niektóre z nas boją się zmian i postrzegają je jako coś negatywnego, skoro wszystkie dobre rzeczy w życiu często są efektem zmiany?
Pomyśl o momencie, w którym zmieniłaś zdanie na temat założenia „tej” sukienki i i okazało się, że była to najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłaś. Albo, gdy w ostatniej chwili zmieniłaś miejsce spotkania z przyjaciółkami i dokładnie wtedy poznałaś kogoś, kto odmienił całe twoje życie.

MOJE CIAŁO, MÓJ WYBÓR

Kto wie więcej na temat zmian niż my, kobiety. Doświadczamy ich przez całe życie. W perspektywie lat, miesięcy, a czasami nawet z dnia na dzień zmieniają się nie tylko nasze potrzeby, ale także nasze ciało. Spójrzmy na to w ten sposób: bez zmian, nie byłoby motyli. Czy pamiętasz moment, w którym z dumą spojrzałaś w lutro i zdałaś sobie sprawę, że twoje ciało się zmieniło i nabrało kobiecych kształtów. To efekt pozytywnego nastawienia do zmian, które daje nam pewność siebie, odwagę i siłę… nie tylko do tego, by stawić czoło światu, ale także móc spojrzeć na swoje ciało i pomyśleć… „Wow. Podoba mi się to, co widzę".

NASTAWIENIE TO PODSTAWA

Czy zastanawiałaś się, co by było, gdybyśmy całkowicie zmieniły sposób myślenia i przestały się skupiać na tym, co widzimy w lustrze? Może zamiast mówić i myśleć o naszych ciałach w kategoriach cech wizualnych, możemy je oceniać przez pryzmat tych wszystkich niesamowitych rzeczy, do których są zdolne? Nasza wielozadaniowość jest inspirująca! Potrafimy połączyć karierę z życiem towarzyskim, znaleźć balans pomiędzy pracą zawodową i życiem rodzinnym. Zmiany, zarówno te życiowe jak i te zachodzące w naszym ciele, są naturalną częścią życia, dlatego każda z nas zasługuje na odrobinę wsparcia.

SUPER-BIUSTONOSZ

Fit Smart to rewolucyjny biustonosz, który dopasowuje się do zmieniającego się ciała. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanej elastycznej koronce 4D, miseczkom z elastycznej pianki 4D oraz specjalnej konstrukcji wewnętrznej, które gwarantują doskonałe dopasowanie do kształtu i rozmiaru biustu. Cechą charakterystyczną biustonosza Fit Smart jest 5 inteligentnych rozmiarów, które dopasowują się do biustu i stanowią ciekawą alternatywę dla standardowej rozmiarówki. W praktyce odpowiadają one ponad 40 normalnie spotykanym rozmiarom. Fit Smart definiuje na nowo pojęcie komfortu, zapewniając kobietom swobodę ruchu, jakby w ogóle nie miały na sobie biustonosza. Adaptując się do ciała w każdej sytuacji, zapewnia idealne wsparcie bez względu na styl życia czy zmiany zachodzące w ciele kobiety.
Biustonosz Fit Smart został zaprojektowany z myślą o Tobie i Twoim życiu, nieważne jakie wyzwania Ci rzuca.
Fit Smart, biustonosz, który zmienia się z Tobą.