Wszystko z myślą o tym, by kobiety już nigdy nie musiały wybierać między zdrową cerą a nieskazitelnym make-upem. Filozofia marki jest prosta makijaż zawsze powinien iść w parze z pielęgnacją. Dzięki doborze odpowiednich składników aktywnych skóra odzyska naturalny blask, którego nikt nie będzie chciał przykryć. A PAESE chętnie podpowiada, jak go podkreślić.

We własnym laboratorium pod Krakowem marka tworzy kosmetyki w odpowiedzi na potrzeby skóry w każdym wieku. PAESE współpracuje również z rodzimymi instytucjami naukowymi, czego efektem jest najnowsza linia Nanorevit. Zaawansowana technologia znalazła zastosowanie w kosmetyce – olej z nasion czarnej porzeczki został zamknięty w nanostrukturach, dzięki czemu dobroczynne składniki jeszcze skuteczniej przenikają w głąb skóry. Innowacyjny technologia, wybór odpowiedniego składnika aktywnego i działanie potwierdzone badaniami poskutkowały tym, że w laboratorium PAESE powstała pierwsza tak zaawansowania linia kosmetyków na świecie.

Dlaczego w linii Nanorevit znalazł się właśnie olej z nasion czarnej porzeczki? To niespotykane w żadnym innym oleju połączenie kwasów Omega 3 oraz dobroczynny wpływ na skórę sprawiły, że wybór stał się oczywisty. Ten bogaty w antyoksydanty i witaminy składnik kompleksowo dba o skórę, dzięki czemu kosmetyki Nanorevit:

  • intensywnie nawilżają i zmniejszają utratę wody z naskórka o nawet 30%
  • regulują wydzielanie sebum, łagodzą stany zapalne oraz zmniejszają natłuszczenie skóry o 82%
  • opóźniają procesy starzenia i wygładzają powierzchnię skóry, niwelując zmarszczki o nawet 20%
  • pozytywnie wpływają na procesy odnowy skóry i stymulują wzrost włókien kolagenowych
  • wykazują biokompatybilność ze skórą, a więc przywrócą równowagę cerze z problemem atopii i łuszczy

PAESE dba o kobiety i ich skórę. Składniki aktywne zawarte zostały we wszystkich produktach do makijażu aby – zgodnie z filozofią marki – nie tylko upiększały, ale również pielęgnowały. Kosmetyki wzbogacone są więc m. in. kwasem hialuronowym, kolagenem, witaminami i drogocennymi olejami. Szczególnej uwadze polecamy całą linię Nanorevit, którą marka nie tylko wspięła się na wyżyny technologii stosowanych w nowoczesnej kosmetyce, ale również pokazała światu swój nowy wizerunek. Pamiętajcie – piękna skóra to zdrowy make-up!