Pakamera.pl to miejsce, w którym znaleźć można produkty tworzone z pasją przez polskich projektantów i niezależne marki. Jeżeli szukacie czegoś nietuzinkowego, jedynego w swoim rodzaju, ręcznie produkowanego i najwyższej jakości - dobrze trafiliście. Na Pakamera.pl kupić można zarówno ubrania i akcesoria, jak i meble, dodatki do domu oraz kosmetyki produkowane zgodnie z ideą eko. To również wyjątkowa platforma, na której skompletować można produkty niezbędne do wyprawki swojego dziecka, a także urządzić dziecięcy pokoik.

Polskie projekty

Jakie słowa przychodzą nam na myśl, gdy przeglądamy jedyne w swoim rodzaju przedmioty i kolekcje naszych rodzimych marek? Przede wszystkim niepowtarzalność. Krótkie, limitowane kolekcje/serie produktów wyróżniają się na tle tych dostępnych w popularnych sieciówkach. Na naszej platformie zrzeszamy ok. 3500 polskich projektantów, którzy tworzą świadomą modę.

W stylu eko

Ekologia w stylu fashion? Moda sustainable? Tak, to możliwe! Polscy projektanci udowadniają, że nieobce im jest tworzenie kolekcji zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Odpowiedzialność za nasze środowisko naturalne jest czymś, co wyróżnia nasze rodzime marki na tle wielkich koncernów, produkujących na ogromną skalę. Patrząc na przekrój serii produktów dostępnych na platformie Pakamera.pl śmiało możemy stwierdzić, że małe firmy w niezwykły sposób dbają o to, aby prezentować przedmioty na najwyższym poziomie. Biżuteria, elementy wyposażenia wnętrz, ekologiczne kosmetyki, oryginalne ubrania, akcesoria dla dzieci oraz inne produkty, które znaleźć można na Pakamera.pl, systematycznie pojawiają się na najpopularniejszych portalach, czasopismach czy blogach.

Made in Poland

Moda made in Poland zdobywa coraz większą popularność, a ubrania z polską metką stają się coraz bardziej widoczne zarówno w mediach, jak i na ulicach. Co sprawia, że chętnie sięgamy po naszą rodzimą modę? Po pierwsze ich jakość. Ubrania i akcesoria tworzone przez naszych projektantów powstają w trosce o najwyższe standardy produkcji. Doskonałej jakości materiały i kroje, jak również dodatki przemawiają na korzyść polskiej mody. Po drugie, za niezależną modą od polskich projektantów podąża design. Ubrania i akcesoria tworzone przez nasze marki to moda na najwyższym poziomie. Znajdziecie wśród nich zarówno nieśmiertelne klasyki, takie jak mała czarna, jak i bardziej awangardowe propozycje, które zachwycą miłośników oryginalnych rozwiązań.

Utalentowani projektanci

Lubisz handmade? Polskie marki tworzą swoje produkty w rytmie slow, a duża część z nich produkowana jest ręcznie przez niezwykle utalentowanych rzemieślników. Lokalne produkty i unikatowość to elementy, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Za oryginalnością proponowanych przez nas przedmiotów stąpa równowaga, jakość i design. Pakamera.pl to miejsce, gdzie znajdziecie produkty handcraft, które zachwycają precyzją wykonania oraz nietuzinkowymi pomysłami.

Niezależna moda i design w jednym miejscu? Zajrzyjcie na platformę Pakamera.pl, gdzie na pewno znajdziecie coś dla siebie lub na prezent dla bliskiej wam osoby.

Kupon rabatowy od Pakamera.pl - https://www.szalenstwozakupow.pl/kod-rabatowy/pakamera-pl-30