Czym dla nas jest biżuteria?

To klasyczny i ponadczasowy pomysł na podarunek, który zostaje z nami na lata, przywołując ważne i piękne wspomnienia. Warto więc wybierać sprawdzone marki, tworzące kolekcje dobrej jakości. BRIJU to polska firma stworzona w 1920 roku przez Jana Piotrowskiego. Dziś tradycja jubilerska kontynuowana jest przez jego czterech wnuków. Marka korzysta z aktualnych trendów i tworzy przystępne cenowo produkty z najwyższej jakości stopów metali szlachetnych, dbając o detale i łącząc długą tradycję złotniczą z nowymi technologiami. Przez lata współpracujący z BRIJU projektanci i jubilerzy wypracowali rozpoznawalną stylistykę trafiającą w potrzeby i gusta odbiorców. Biżuteria pozwala czuć się wyjątkowo i pewnie każdego dnia. Jest także „kropką nad i” dla stylizacji przygotowanych na specjalne okazje.

Jak powstaje Twoja biżuteria?

Proces tworzenia każdego produktu rozpoczyna się od projektu, który jest dokładnie dyskutowany i analizowany. Najlepsze pomysły są prototypowane i drukowane w 3D - ten etap to dopracowywanie detali. Dyskusja między projektantami, złotnikami i jubilerami pozwala doszlifować pierwotny zamysł. To właśnie w tym momencie sztuka i rzemiosło najintensywniej ze sobą współpracują, tworząc finalnie ponadczasowy produkt. Aby trafić na sklepowe półki biżuteria musi wcześniej przejść przez ponad 20 różnych etapów pracy na produkcji. Jednym z najbardziej skomplikowanych jest zakuwanie kamieni i odlewanie form. Technologie, którymi posługuje się BRIJU są indywidualnym know-how przedsiębiorstwa dopracowywanym przez lata. Sam proces tworzenia pojedynczego elementu trwa około trzy tygodnie i angażuje wiele osób – to także jeden z powodów, dla których biżuteria BRIJU jest unikatowa i wyjątkowa.

…i nie tylko biżuteria!

Oferta marki Briju to również wysokiej jakości zegarki wielu renomowanych marek w tym marek DiMONT i ZOYA.

DiMONT udawania, że moda nie musi być kosztowna, pokazuje jak można korzystać z najnowszych trendów mody w sposób osiągalny dla każdego. W zegarkach tej marki nieustannie śledzimy światowe trendy, zarówno znanych kreatorów, jak i stylów ulicznych, casualowych. Wiedząc czego potrzebuje i szuka współczesny konsument możemy zaproponować najbardziej aktualne wzory zegarków w bardzo atrakcyjnej cenie.

ZOYA to bogata linia damskich zegarków odpowiednich na każdą okazję, w których każda kobieta odnajdzie coś dla siebie. Zegarki ZOYA wyróżniają się bogatą kolorystyką i dużą  różnorodnością modeli, od tych najbardziej klasycznych po bardziej urozmaicone, modowe i biżuteryjne wzory.