Moisture Surge™100-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Jeśli szukasz kremu, który nie tylko nawilży, ale pozwoli utrzymać nawilżenie skóry na dłużej to sięgnij po naszą nowość. Ulepszona formuła kremu Moisture Surge 100h przenika przez ponad 10 warstw w głąb skóry*, zapewniając jej 100 godzin nawilżenia i czyniąc ją jędrną i promienną, nawet po umyciu twarzy. Technologia Auto-Replenishing (Technologia Samoistnego Uzupełniania) pomaga skórze stworzyć własny wewnętrzny zasobnik wody, który zapewni jej nieustanne nawilżenie. Krem zawiera ekskluzywny bio-ferment z aloesu oraz kwas hialuronowy, które nie tylko pomagają skórze dostarczyć niezbędnego nawodnienia na długi czas, ale również wydobywają jej wewnętrzny blask i świetlistość.
*Wnikając w powierzchnię skóry; badanie invitro po 30 minutach

Even Better Clinical™ Serum Foundation SPF 20

Moisture Surge 100h to świetna baza dla naszego podkładu Even Better Clinical Serum Foundation, którego zadaniem jest uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry. Pojęcie „podkład” nie oddaje w pełni jego działania. To przebadana klinicznie formuła opracowana przy użyciu technologii 3 serum, która nie tylko maskuje niedoskonałości, lecz także uzupełnia pielęgnację, wyraźnie poprawiając wygląd skóry przy każdym użyciu. Zawarta w podkładzie witamina C oraz molekuła rozjaśniajaca UP302 pomagają przywrócić równomierny kolort skóry. Witamina E wraz z kofeiną odpowiedzialni są za odżywienie i nawilżenie, a kwas salicylowy wspomaga złuszczanie naskórka, dzięki czemu regeneruje i wygładza skórę. Formuła zawiera mieszankę fizycznych filtrów przeciwsłonecznych o szerokim spektrum SPF 20. Chronią one skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV i powstawaniem przebarwień. To znacznie więcej niż makijaż. To pielęgnacja skóry w Twoim odcieniu. Produkt dostępny w 42 odcieniach
Poznaj naszą POWER COUPLE i ciesz się perfekcyjnym makijażem oraz dogłębnym nawilżeniem na długi czas.

Sposób użycia: Przygotuj swoja skórą na makijaż. Dostarcz odpowiedniej dawki nawilżenia dzięki Moisture Surge 100h, wybierz odpowiedni odcień podkładu Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 i wklep podkład dla uzyskania efektu „drugiej skóry”

Bardziej ekologiczne opakowanie: Słoiczki Moisture Surge 100h oraz buteleczki Even Better Clinical Serum Foundation są szklane i można poddać recyklingowi. Wystarczy zdjąć nakrętkę, wypłukać słoik/buteleczkę i umieścić w odpowiednim koszu.