Naoko to ubrania stworzone przez kobiety dla kobiet. Jest to marka dla marzycielek, podróżniczek i wyjątkowym osób, które chodzą własnymi ścieżkami. Naoko to odważne printy i niebanalne kroje, które nie tylko pozwolą kobietom świetnie wyglądać, ale wydobędą z nich pewność siebie. Naokogirls wiedzą czego chcą i nie boją się tego pokazywać w swoim ubiorze.  

Jesienne kolekcje Naoko to nie pora na nudę. Nawet w najbardziej pochmurne dni Naoko wnosi kolory do świata. Popularnością cieszą się na przykład oversizowe płaszcze patchoworkowe oraz te klasyczne, wiązane z kolorowymi wzorami na kołnierzach i paskach. Na stronie i w butikach Naoko znajdziecie też liczne bluzy, koszule, sweterki, kurtki oraz, oczywiście, sukienki na każdą porę roku. 

Jeśli poszukujecie czegoś, czym będziecie mogły wyrazić siebie tej jesieni, to zobaczcie nową kolekcję w Naoko - Colors of Change, która kierowana jest do artystycznych dusz, pragnących pokazać swym ubiorem swoją miłość do oryginalności. Znajdziecie w niej też sukienki i płaszcze, które świetnie sprawdzą się na powrót do szkoły i pracy w wyjątkowym stylu. Kolorowe printy tej kolekcji pomogą uchronić was przed jesienną depresją, która pojawia się, gdy świat zaczyna robić się szaro-bury. W Colors of Change znajdziecie też ciepłe bluzy z wyjątkowymi wzorami, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie oraz długie bezrękawniki, z którymi stworzycie unikalne jesienne stylizacje. Nie przegapcie jednak najważniejszej części Naoko - wyjątkowych sukienek. Oprócz letnich kreacji na stronie i w butikach znajdziecie też sukienki zaprojektowane z myślą o zimniejszych porach roku. W kolekcji Colors of Change znajdziecie piękne jesienne propozycje, które sprawdzą się do pracy, na miasto, czy na imprezy i będą świetnie pasować pod różnorodne płaszcze z Naoko.