Znajdziemy tu modele, które idealnie eksponują kobiecą sylwetkę, podkreślając jej atuty, a także wygodne over-size’owe formy. Projektanci proponują połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi elementami.

QUIOSQUE zaprosił do współpracy kobiety, które są uosobieniem motta marki Jesteśmy różne, jesteśmy piękne. Ewa Wachowicz i Paulina Krupińska – Karpiel – zachwycające posiadaczki tytułu Miss Polonia – pewne siebie, aktywne, pełne radości życia kobiety, które umiejętnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Są różne, ale łączy je piękno – nie tylko w wymiarze zewnętrznym. Obie panie są twarzami marki QUIOSQUE.

QUIOSQUE oferuje kolekcje dostosowane do różnych typów sylwetek. Klientki marki mogą wybierać w szerokiej gamie rozmiarów: od 36 do 46. Perfekcyjny krój ubrań, świetnie dobrane fasony, przemyślana paleta kolorów – to wszystko sprawia, że - obecna od ponad 25 lat na rynku - polska marka QUIOSQUE, daje kobietom gwarancję świetnego wyglądu.

Sztandarowym produktem QUIOSQUE, z którego słynie marka, są sukienki. Prezentujemy model, w którym Ewa Wachowicz wygląda olśniewająco. Plisowana sukienka z miętowymi wstawkami to idealna propozycja na nadchodzące ciepłe dni. Rozkloszowany, delikatny krój pasuje do każdej sylwetki. Materiał ładnie układa się wokół nóg w zwiewną falbanę.

https://quiosque.pl/

Kupon rabatowy marki QUIOSQUE