Na uwagę miłośników ponadczasowej klasyki, którzy zwracają szczególną uwagę na pochodzenie swoich ubrań, zasługuje linia Premium Sustainable, w ramach której powstają wyjątkowe ubrania i dodatki z materiałów wysokiej jakości, stworzone z poszanowaniem środowiska naturalnego. Rzeczom tym nie brakuje modowego zacięcia, dzięki czemu – mimo że wyróżniają się swoim stylem – będą służyć latami.
Przegląd trendów z sezonu gwarantuje tworzony przez markę lookbook – w nim znaleźć można inspiracje co do tego, jak nosić ubrania marki z całego sezonu. Do współpracy przy swoich kampaniach marka zaprasza najlepszych fotografów i stylistów, dzięki czemu lookbooki tworzone są na światowym poziomie. Tej jesieni Reserved stawia na minimalizm po skandynawsku – prosty, lecz robiący wrażenie – a do tego styl miejski, sprawdzający się nawet podczas weekendowych wypadów z naturą w roli głównej.


Dla największych miłośników mody i trendów projektanci marki tworzą linię Re.Design, a każda kolekcja opowiada osobną historię. W efekcie powstają wyjątkowe projekty, cenione przez miłośników mody, jej znawców i influencerów. Najnowsza kolekcja powstała pod hasłem „Togetherness” – projektanci marki skupili się w niej na łączących nas podobieństwach w dość praktyczny sposób, zwracając uwagę na dzielenie szaf z bliskimi, rodziną czy partnerem, oraz wzajemne inspirowanie się stylem.


Podobna koncepcja przyświeca kolekcji Unisex, czyli ubraniom stworzonym bez podziału na damskie i męskie (jedyne różnice widoczne są w rozmiarówkach). Wygodne bazowe elementy garderoby są wielofunkcyjne, idealne do podbierania sobie nawzajem z szaf, dzielenia się nimi i dopasowywania do własnych potrzeb – jedną kurtkę można rozmontować na dwie osobne, inne przewrócić na drugą stronę, dopinać funkcjonalne kołnierze i kaptury czy komponować swoje stylizacje z perfekcyjnie przemyślanych warstw. Kolekcja jest nie tylko funkcjonalna, lecz także ekologiczna, ponieważ większość kolekcji oznaczono metką #EcoAware.

Modowe inspiracje znaleźć można w kampaniach, na stronie https://www.reserved.com/pl/pl/  oraz social mediach marki.