A gdyby istniała bielizna adaptująca się do osoby, która ją nosi i pozostająca idealnie dopasowaną przez każdą minutę dnia, niezależnie od zmieniającego się ciała? Rozwiązanie to BODY ADAPT. sloggi (sloggi.com) wprowadza właśnie na rynek rewolucyjną kolekcję bielizny, która zapewnia wyjątkowy komfort dla niej i dla niego. Seria została stworzona z myślą, aby perfekcyjnie pasować od momentu pierwszego założenia aż do, cóż… to prawdziwy komfort bez żadnych granic!

Marka sloggi kieruje się ideą, że prawdziwy komfort wyzwala. Kiedy czujesz się najbardziej komfortowo? Wtedy, kiedy możesz być w pełni sobą i nic Cię nie ogranicza. Żyjesz pełnią życia i nie zatrzymujesz się w miejscu na długo? Właśnie dla Ciebie powstała nowa seria bielizny, która dotrzyma Ci kroku i będzie poruszać się razem z Tobą w Twoim indywidualnym tempie. Bielizna z kolekcji BODY

ADAPT, wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne, aktywnie dostosowuje się do Ciebie, zapewniając Ci to, co jest najbardziej wyzwalające - nieprzerwany komfort.

BODY ADAPT jest już dostępna w sklepach, a oto, co znajdziesz w kolekcji:

BODY ADAPT dla kobiet:

Spójrzmy prawdzie w oczy: kobiece ciało zmienia się każdego dnia, rozmiar, który pasuje na nas rano może być zupełnie niedopasowany kolejnego wieczoru! Zmiany wagi, okres, wpływ warunków pogodowych, a nawet długa podróż czy zwykła drzemka. Kobiety zmuszane są do dostosowywania swoich ciał pod narzucone rozmiary, a co za tym idzie, rezygnacji ze swojego komfortu. Koniec z poczuciem winy z powodu niewłaściwych rozmiarów! Czas na adaptację tego, co nosimy do naszego komfortu, a nie na odwrót.

Biustonosz sloggi BODY ADAPT to innowacyjna dbałość o Twoje piersi. Nie są one symetryczne i to oczywiste, że nie zawsze pozostają takie same. Ich rozmiar i kształt się zmienia, a wraz z nimi poruszać się będzie Twój nowy, ulubiony biustonosz, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i dostosować się do Twoich potrzeb. To po prostu najlepszy przyjaciel Twoich piersi, akceptujący je i wspierający takimi jakimi są – najpiękniejszymi i jedynymi w swoim rodzaju!

Jak? Biustonosz sloggi BODY ADAPT jest wykonany przy użyciu technologii silikonowych stref o strukturze siatki – innowacyjnej funkcji zapewniającej Ci poczucie bezfiszbinowej wolności przez cały dzień. Ma laserowo cięte, płaskie krawędzie i dwuwarstwowe dopasowujące się do kształtu ciała miseczki, co sprawia, że cały biustonosz to po prostu najprzyjemniejsze wsparcie dla piersi.

Biustonosz sloggi BODY ADAPT oferuje trzy innowacyjne, adaptacyjne opcje podtrzymania i wsparcia:

1. Bralette: z łatwością się go zakłada, z łatwością się dopasowuje, z przyjemnością się go nosi.

2. Soft Bra: średni poziom podtrzymania dzięki rewolucyjnemu wykończeniu i regulowanym ramiączkom.

3. T-Shirt Bra: tylne zapięcie, usztywniane miseczki i niemarszcząca się tkanina – z nim piersi nigdy nie utracą wsparcia!

Do nowych biustonoszy pasują trzy kroje majtek: Mini, Hipster i High Leg Brief, w kolorach białym, czarnym i nostalgicznego brązu oraz w kolorze sezonu Jesień-Zima 2021 – Dark Wine.

A co dla mężczyzn?

Mężczyźni także potrzebują wsparcia! sloggi BODY ADAPT przygotowało wyjątkowe rozwiązanie odpowiadające potrzebie utrzymania wszystkiego na właściwym miejscu bez uciskania. Krój Hipster w kolorze czarnym i szarym został stworzony tak, aby adaptować się do męskiego ciała. Wszystko to dzięki bezszwowemu wykończeniu oraz innowacyjnej technologii silikonowych stref o strukturze siatki naniesionych pomiędzy dwie warstwy dzianiny. Modele zostały wzbogacone o wzorniczy efekt 3D w oczywisty sposób pokazujący, jak działa technologia adaptacji. To po prostu komfortowa bielizna, dzięki której nic Cię nie powstrzyma!

Bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sloggi i nowej kolekcji BODY ADAPT, otrzymać wzory, produkty na sesję zdjęciową lub poznać bliżej świat marki, napisz na media.pl@sloggi.com

sloggi

sloggi® zapewnia prawdziwy komfort na co dzień, poprzez najwygodniejszą i najbardziej innowacyjną bieliznę na świecie. Marka, dostępna na rynku od 1979 r., już od dawna zajmuje topową pozycję w Europie w sprzedaży majtek. Obecnie dostarcza wyjątkowo komfortową, różnorodną bieliznę dla kobiet i mężczyzn w Europie, Azji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Marka sloggi należy do Grupy Triumph International, która obsługuje 40 000 odbiorców hurtowych i sprzedaje swoje produkty w 4500 kontrolowanych punktach handlowych oraz za pośrednictwem kilku własnych sklepów internetowych. Należy do Business Social Compliance Initiative (BSCI).

 

sloggi w social media facebook.com/sloggiPL

instagram.com/sloggi_polska/