Asortyment brandu to już ponad 800 marek, w tym m.in. adidas, Guess, Furla, Tommy Hilfiger, Pinko, Max Mara, New Balance i wiele, wiele innych. Bogate portfolio butów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, uzupełnia oferta torebek, plecaków, walizek, nakryć głowy, a także akcesoriów sportowych.

Szeroki asortyment to nie jedyny wyróżnik eobuwie.pl na polskim rynku, marka ta w wyjątkowy sposób łączy kanały sprzedaży online i offline. Zakupy można zrobić za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej oraz stacjonarnie. Brand dostarcza unikatowych doświadczeń zakupowych, dbając o to, by wybór nowej pary butów czy torebki był szybki i przyjemny. Darmowe dostawy, Same Day Delivery czy łatwe zwroty – to tylko niektóre z udogodnień, jakie czekają na klientów. Eobuwie.pl oferuje również usługę „Rezerwuj i Przymierz”, która umożliwia złożenie zamówienia i zmierzenie go przy odbiorze w jednym ze sklepów stacjonarnych brandu. Te buty, które nie będą pasować, od razu wracają do sklepu, bez pakowania paczek i robienia czasochłonnych zwrotów. O możliwości tej warto pamiętać, szczególnie w kontekście doboru obuwia dla najmłodszych, którym często trudno jest wytrzymać długie przymiarki. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem, które oferuje nam eobuwie.pl, jest usługa esize.me umożliwiająca kupowanie butów bez potrzeby ich mierzenia. Specjalny skaner 3D dostępny w sklepach stacjonarnych wykonuje szczegółowy skan stóp. Na tej podstawie rekomenduje właściwy rozmiar obuwia i wskazuje pasujące modele z całej oferty eobuwie.pl – niezależnie od marki, koloru czy fasonu. Skan można wykonać również samodzielnie w domu za pośrednictwem aplikacji, która jest intuicyjna i prowadzi użytkownika przez cały proces.

Wygodne sneakersy, buty na platformie, torebki o nietypowych kształtach i kolorowe plecaki - które z aktualnych trendów są Wam najbliższe? Skorzystajcie z Szaleństwa Zakupów i przygotuj się na nadejście jesieni z eobuwie.pl.