Piękno, to obietnica. To harmonia, minimalizm i bliskość doskonałości - natury. W SADVA, w naszych autorskich kolekcjach, spełniamy tę obietnicę. Oddajemy w Twoje ręce biżuterię, która istnieje w zgodzie z Tobą, z rytmem Twojego życia. To Ty piszesz niepowtarzalne historie wokół naszych naszyjników, pierścionków czy kolczyków. Każdy z autorskich modeli SADVA, podkreśla kobiecość, wyjątkowość i naturalną aurę, każdej z nas. Ta biżuteria jest z kobietami, w różnych chwilach życia i tych szczęśliwych i tych pełnych wyzwań. Dodaje siły i pewności siebie, jak magiczny talizman. 
Trendy, które kreują projektanci w SADVA są ponadczasowe. 
Szlachetne kruszce jak srebro, srebro pozłacane i złoto królują w kolekcjach SADVA. Jednak na wyjątkowość autorskich propozycji składają się modele stworzone z naturalnych skarbów z mórz i oceanów - matowy bursztyn i perły. 
Indywidualnego charakteru kolekcjom SADVA dodaje subtelny i niepowtarzalny #MotylSADVA, którym sygnowane są autorskie linie biżuterii. 

#MotylSADVA symbolizuje naturę, równowagę, szczęście i piękno.
SADVA to ponadczasowe dodatki, małe dzieła sztuki, w których każda kobieta odnajdzie siebie.
Wtórując myśli Coco Chanel, która powiedziała, że piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą, zapraszamy Cię do Świata SADVA. 
Bądź z nami! Nasze kolekcje zawsze powstają z myślą o Tobie. 

https://sadva.pl/pl/