SENSUM MARE kieruje swoją linię kosmetyków do świadomych kobiet, które kompleksowo dbają o swoje zdrowie, urodę i przywiązują szczególną uwagę do składu produktów, dla których dobry kosmetyk jest uzupełnieniem stylu życia. Todla takich kobiet stworzona została receptura, która skutecznie eliminuje oznaki starzenia i w nadzwyczajny sposób odżywia skórę twarzy.

Symbolem marki jest kropla utworzona z liter S - symbol czystości, doskonałości i nieprzemijalności  

SENSUM MARE odnosi się do pierwotnego bogactwa świata morskiego oraz roślinnego, skąd czerpie naturalne składniki aktywne. W unikalny sposób łączy algi morskie z wodą z lodowca norweskiego. W recepturach znajdują się również opatentowane składniki i wyszukane ekstrakty roślinne.

Marka stawia na innowacyjne receptury. Współpracuje z najlepszymi polskimi laboratoriami, a składniki aktywne i surowce dostarczają jej znani światowi producenci. SENSUM MARE promuje świadome zakupy i edukację wśród kobiet odnośnie zapoznawania się ze składem kosmetyków (INCI)  przed ich kupnem.

Produkty marki stanowią naturalny wybór w codziennej pielęgnacji skóry twarzy dla kobiet, które oczekują od kosmetyków wysokiej jakości naturalnych składników aktywnych, zaawansowanych receptur i przede wszystkim widocznego działania.

 

Odkryj naturalne piękno na: sensummare.pl