W ich projektach możemy odnaleźć inspirację naturą, marka proponuje nam w swoich kolekcjach odcień przypominający glinę, sól pomieszaną z pieprzem, mglisty niebieski czy ciepły różowy, który ma przypominać o kolorze letnich kwiatów w babcinym ogródku.

Pragniemy, aby nasi klienci intuicyjnie dobrali zestaw swojej domowej zastawy, nie chcemy narzucać im gotowych rozwiązań, cudownie jest patrzeć na ich selekcję i to jak dobierają do siebie kolory oraz łączą poprzednie kolekcje z tą najnowszą. Dajemy im szansę na udział w procesie projektowania ich unikalnego kompletu razem z nami - mówi Patrycja Szymura, właścicielka marki.

Ich kubki pokochochali bariści z całego świata, wbijemy z niech klasyczne espresso, aromatyczne cappuccino, ale również dużą porcję mlecznego latte. Ich ścianki są zaprojektowane tak, aby jak najdłużej utrzymywały ciepło i chociaż brakuje im ucha - nie musicie martwić się o to, że możecie się poparzyć.

ÅOOMI dba o użyteczność swoich naczyń, a ich jakość sprawia, że zostaną z nami na długie lata. Talerze, miski oraz plattery, które tworzone są na Śląsku, spotkacie również w najlepszych polskich restauracjach. To chyba najlepszy dowód na to, że warto się nimi zainteresować!