Co to jest:Nawilżający krem na dzień zwalczający objawy zmęczenia, który pobudza, udoskonala skórę i chroni ją przed pierwszymi oznakami starzenia.

 

Sposób działania:

 

Chroni skórę

Dzięki zastosowaniu technologii Stop Signs™ formuła chroni skórę przed promieniami UV, podczerwienią, niebieskim światłem, wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniem/PM2.5, kurzem i pyłkami oraz stanowi  pierwszą linię obrony skóry w walce z przedwczesnym starzeniem, dzięki czemu przywraca zmęczonej skórze młody wygląd. Całodniowa, 8-godzinna ochrona antyoksydacyjna. Zawiera przeciwutleniacze: witaminę C, witaminę E i ergotioneinę.

Pobudza skórę

Dostarcza energię do komórek skóry za pomocą energetycznej mieszanki zawierającej kreatynę, karnitynę i kofeinę. Zapewnia skórze trwałe 12-godzinny blask i odświeżenie, a dzięki zawartości Pereł natychmiastowo łagodzi objawy zmęczenia.

Udoskonala skórę

Redukuje widoczność cienkich linii i zmarszczek, niweluje ziemistość cery i poprawia jej strukturę. Ponadto zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie dzięki kompleksowi zatrzymującemu wilgoć, który zawiera kwas hialuronowy, trehalozę i wyciąg z Sigesbeckia.

CO SIĘ KRYJE ZA SUPERDEFENSE SPF 40

Czy wiesz, że do 90% zauważalnych oznak starzenia się spowodowane jest promieniami UV? Inne agresory środowiskowe, takie jak zanieczyszczenie, pyłki, podczerwień, a nawet światło niebieskie również przyczyniają się do przedwczesnego starzenia się naszej skóry. Wraz z wiekiem nasz naturalny poziom energii zaczyna spadać, przez co nasza skóra staje się przemęczona i bardziej podatna na uszkodzenia.

Twoja pierwsza linia obrony: Superdefense SPF40 Fatigue + 1st Signs of Age Multi-Correcting Gel pobudza, udoskonala i chroni skórę, przywracając jej promienisty i młody wygląd.

Dzięki zastosowaniu mieszanki kofeiny, karnityny i kreatyny budzi matową, pozbawioną blasku skórę i energetyzuje ją. Zawarte w formule perły podkreślają blask.

Formuła pomaga zmniejszyć widoczność cienkich linii i zmarszczek, niweluje ziemistość cery i poprawia jej strukturę. Ponadto nawilża skórę dzięki kompleksowi zatrzymującemu wilgoć, który zawiera kwas hialuronowy, trehalozę i wyciąg z Sigesbeckia. Ochrona przeciwsłoneczna pomaga blokować promienie UVA i UVB, ale chroni również przed promieniowaniem podczerwonym i niebieskim światłem. Zapewnia całodzienną ochronę antyoksydacyjną dzięki zawartości takich przeciwutleniaczy, jak witamina C, witamina E i ergotioneina.

Produkt jest odporny na pot i wilgoć oraz nie zawiera oleju, dzięki czemu może być stosowany przez cały rok. Superdefense to tarcza obronna dla Twojej skóry! 

SKŁADNIKI/TECHNOLOGIA:

  • Technologia Stop Signs™:chroni skórę przed promieniami UV, podczerwienią, światłem niebieskim, wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniem / PM2.5, kurzem i pyłkami.
  • Witaminy C i E: silne przeciwutleniacze, które zapewniają ochronę przed wolnymi rodnikami przed skutkami codziennych stresorów środowiskowych i odwodnienia. 
  • Ergotioneina:aminokwas i przeciwutleniacz, który chroni skórę przed wolnymi rodnikami.
  • Kreatyna:pomaga dostarczać skórze energię.
  • Karnityna: aminokwas, który pomaga dostarczać skórze energię.
  • Kofeina: wielofunkcyjny składnik o właściwościach energetyzujących.
  • Kwas hialuronowy: zapewnia odwodnionej skórze natychmiastowy nawilżenie.
  • Trehaloza: pomaga zmaksymalizować naturalną zdolność skóry do przyciągania wilgoci z otoczenia.
  • Perły:natychmiastowe przywrócenie skórze blasku.
  • Wyciąg z liści Sigesbeckia: ekstrakt roślinny, który nawilża skórę.

 

 

Sugerowana cena detaliczne: 225zł/50ml