Jesienna edycja Szaleństwa Zakupów odbędzie się w dniach 13-16 października 2022. W tych dniach zrealizujesz kupony rabatowe swoich ulubionych marek, które znajdziesz w magazynach Elle, Glamour i Claudia oraz online.

Szaleństwo Zakupów to okazja do uzupełnienia garderoby, kosmetyczki i domu o świetne produkty w okazyjnych cenach. Z każdą edycją zmieniamy się dla was, proponują jak najlepsze zniżki i okazje. Już teraz odkryj świat piękna z Szaleństwem Zakupów!  W niektórych sklepach skorzystasz również z możliwości zapłaty do 30 dni po zakupach. Partnerem tegorocznej edycji jest aplikacja Klarna, która pozwala na zakupy internetowe z odroczoną płatnością. Dzięki temu możesz na spokojnie obejrzeć i przymierzyć kupione rzeczy, zastanowić się czy na pewno do ciebie pasują i opłacić zakup w dogodnym terminie, wygodnie i bez odsetek. Zobacz, które sklepy umożliwiają płatność za pośrednictwem Klarny i przetestuj tę metodę. 

Co równie ważne, nasza akcja to nie tylko kupony rabatowe. To również czas na rozmowy o modzie, trendach i inspiracjach. Dołącz do akcji i rozpocznij jesień w Szaleństwem Zakupów!