Zobaczcie, co zrobić, by otrzymać wyjątkowe, wybrane przez redakcję magazynu prezenty i dodatkowe punkty cashback. Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów to nie tylko okazje cenowe.

Biorąc udział w tej niezwykłej akcji, zyskujecie szansę na prezenty i szybszy zwrot części wydawanych kwot w ramach cashbacku. Co dokładnie trzeba zrobić?
Wystarczy, że jednego dnia 20-21. maja zrobicie zakupy na kwotę minimum 150 zł w trzech różnych sklepach uczestniczących w Szaleństwie Zakupów i zachowacie paragony. Przyjdźcie z nimi do punktu obsługi, gdzie zostaną zweryfikowane, a nagroda – wyjątkowy prezent, który wybrała dla Was redakcja magazynu – będzie Wasza! Jeśli jeszcze nie uczestniczycie w programie lojalnościowym Galerii Mokotów lub nie macie aktywnej funkcjonalności cashback, na miejscu otrzymacie niezbędną pomoc. To nie wszystko! Jeśli od 20 do 22 maja zrobicie zakupy w sklepach uczestniczących w akcji Szaleństwo Zakupów, podwoimy Wasze punkty cashback za pierwsze zakupy (otrzymacie ich aż 60 za zakup na kwotę minimum 30 zł)