Tak, przez lata, między Kobietami, a ich (nie)zwykłą odzieżą nawiązała się nić zaufania, nić zrozumienia, nić bliskości. Z tych nici utkana została marka TATUUM i historie ludzi którzy ją tworzą: pracowników, Klientek, przyjaciół.

CELEBRUJEMY BLISKOŚĆ Z KOBIETAMI

Marka TATUUM już od 25 lat celebruje relacje ze swoimi Klientkami, docenia ich wieloletnie przywiązanie i bliskość, która nieustannie inspiruje do tworzenia nowych kolekcji. TATUUM chce otulać Kobiety nie tylko niepodważalną jakością, komfortowymi, starannie dobieranymi materiałami, ale i ciepłem, płynącym z relacji - prosto z serca.

Ukoronowaniem przyjaźni między Kobietami a marką jest jubileuszowa kolekcja sezonu jesień-zima 2022 „25 LAT TATUUM Z BLISKOŚCI UTKANE”. Każdy jej element, niemalże każda nić to odrębna historia, przeniesiona przez zespół TATUUM na fizyczny twór, który trafia do kolejnych szaf, do kolejnych Kobiet, pozwalając pisać kolejne historie, tworzyć kolejne kolekcje… I tak przez lata, na lata.

Z BLISKOŚCI UTKANE

Jubileuszowa kolekcja to namacalne uosobienie kluczowych cech i wartości marki, takich jak: bliskość,  autentyczność, relacyjność, ciepło. Kolekcja jest przytulna, miękka, a wiodące odcienie to relaksujący beż oraz przynoszące spokój i równowagę ecru. Ubrania bogate w struktury budowane głównie splotami - warkoczami czy ażurami - to sensoryczne doznanie, które pogłębia relację z każdym elementem kolekcji i sprawia, że chce się z nią pozostać jak najdłużej.  Formy swetrów są luźne, również oversize’owe, co pozwala zatopić się w miękkich, puszystych włóczkach i poczuć niezwykle przyjemnie i komfortowo.

W kolekcji pojawiają się także bardzo modne w tym sezonie komplety dziane z przędzy, gdzie znajdziemy swetry zestawione zarówno ze spodniami jak i spódnicą, czy ciepły wełniany żakiet. Ciekawym uzupełnieniem stylizacji może być także pikowana kamizelka, uszyta z tkaniny płaszczowej, która buduje bardzo nowoczesny look.

Premiera kolekcji „25 LAT TATUUM Z BLISKOŚCI UTKANE” już 26.09 w oficjalnym sklepie internetowym TATUUM oraz w salonach stacjonarnych.

 

TATUUM to polska marka odzieżowa, inspirowana Kobietami i ich codziennymi potrzebami. Misją brandu jest tworzenie ubrań, w których można poczuć się jak we własnej skórze, poczuć się dobrze, poczuć się sobą.  TATUUM to ponadczasowe kolekcje, które służą człowiekowi przez lata, dopasowują się do trybu życia, są wygodne, funkcjonalne i stworzone w duchu mody odpowiedzialnej i kapsułowej. TATUUM wierzy, że ubrania żyją z ludźmi, towarzyszą im w pracy, domu podczas ważnych, pięknych i trudnych chwil, dlatego powinny być maksymalnie komfortowe. Ubrania TATUUM dostępne są w blisko 100 salonach w całej Polsce, także za granicą -  w Czechach, na Słowacji i Węgrzech oraz online w oficjalnym sklepie marki: tatuum.com.

www.tatuum.com     I     IG: @tatuum_official     I     FB: TatuumOfficial