Produkty sygnowane nazwą Top Secret są jednak sprzedawane nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w sklepach znajdujących się między innymi w Czechach, na Ukrainie, w Bułgarii, Rosji czy w Kazachstanie.

Sukces osiągany krok po kroku

Choć może wielu osobom trudno w to uwierzyć, marka Top Secret istnieje na polskim rynku już od 1996 roku. Została ona założona przed łódzkiego przedsiębiorcę, stając się częścią należącej do niego grupy Redan. W 2002 roku natomiast otwarto pierwszy sklep detaliczny Top Secret dedykowany właśnie tej marce. Był to początek tworzenia się sieci salonów Top Secret w całej Polsce, ale także za granicą. W tym czasie również powstały bowiem pierwsze sklepy tej marki w Czechach i na Słowacji. Jej ekspansja międzynarodowa wciąż trwa, a od 2009 roku działa też sklep online, dzięki któremu klienci mogą kupować produkty sygnowane marką Top Secret również przez internet.

Szeroka oferta Top Secret

W Top Secret projekty ubrań tworzone są w Polsce. Inspirując się aktualnymi trendami mody, marka projektuje produkty skierowane przede wszystkim dla ludzi młodych. W ofercie sklepów znaleźć można zarówno ubrania codzienne, jak i bardziej eleganckie propozycje, które można założyć do biura czy na ważne wyjścia wieczorowe. Oferta Top Secret skierowana jest do kobiet i do mężczyzn. Obejmuje ona przede wszystkim ubrania, ale również szeroki wybór akcesoriów. Klienci cenią sobie Top Secret za wysoką jakość sygnowanych przez nią produktów i atrakcyjne ceny, a także częste promocje, na które można natrafić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Kupon rabatowy Top Secret